Geliri Olmayan Vatandaşlara 25 bin TL’ye Kadar Nakit Desteği Verilecek! Gelirsiz Kredi Başvurusu

Yeni dönemde nakit sıkıntısı çeken gelirsiz vatandaşlara, müjdeli haber verildi. 3 özel banka, vatandaşlara nakit desteği sağlayacağını açıkladı. İşte bankaların gelirsiz kredi hizmetlerine ilişkin haberin ayrıntıları…

Geliri Olmayan Vatandaşlara 25 bin TL’ye Kadar Nakit Desteği Verilecek! Gelirsiz Kredi Başvurusu

Yeni dönemde hem ekonomik alanda hem de siyasi alanda yaşanan olumsuz gelişmeler neticesinde nakit desteğine ihtiyacı olan vatandaşlar, bu ihtiyaçlarını çoğunluk ile bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerinden karşılamaktadır. Ancak bankalar bu hizmetlerini sunabilmek için mutlaka bir gelir beyanı istemektedirler. Bu noktada geliri olmayan vatandaşlar, nakit sıkıntılarını çözüme kavuşturamadıkları için daha da mağdur olabilmektedirler.

Bir süredir ekonomik alanda yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile alım gücü düşen ve buna bağlı olarak da temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak duruma gelen vatandaşların daha fazla mağdur olmamaları adına 3 bankadan gelirsiz kredi desteği hizmeti açıklaması geldi. Türkiye Ekonomi Bankası, Fibabanka ve Akbank, yeni dönemde geliri olmayan tüm vatandaşlara nakit desteği sağlayacaklarını bildirdiler.

CepteTEB Gelirsiz Kredi Hizmeti 2022

Geliştirdiği hizmetlerde ile bankacılık sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Türkiye Ekonomi Bankası, CepteTEB hizmeti ile gelirsiz kredi desteği sağlayacağını açıkladı. Banka, söz konusu hizmeti için azami vade sayısını 36 ay, aylık faiz oranını ise yüzde 2,20 olarak bildirdi.

CepteTEB’in gelirsiz kredi hizmetinden 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşlar için aylık taksit tutarı, 433,77 TL olarak hesaplandı.

Akbank Gelirsiz Kredi Hizmeti 2022

Sene başından itibaren geliştirmiş olduğu hizmetler ile dikkatleri üzerine çeken Akbank, yeni dönemde gelirsiz kredi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri oldu. Banka, söz konusu hizmeti için azami vade sayısını 36 ay, aylık faiz oranını ise yüzde 2,12 olarak belirledi.

Geliri Olmayan Vatandaşlara 25 bin TL'ye Kadar Nakit Desteği Verilecek! Gelirsiz Kredi Başvurusu

Akbank’ın gelirsiz kredi hizmetinden 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşlar için aylık taksit tutarı 427,41 TL olarak hesaplandı.

Fibabanka Gelirsiz Kredi Hizmeti 2022

Fibabanka da yeni dönemde geliri olmayan vatandaşlar için nakit desteği sağlayacağını açıklayan bankalar arasında ki yerini aldı. Banka, söz konusu hizmeti için azami vade sayısını 36 ay, aylık faiz oranını ise yüzde ortalama yüzde 2,02 olarak belirledi.

Fibabanka’nın gelirsiz kredi hizmetinden 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşlar için aylık taksit tutarı 419,20 TL olarak hesaplandı.