Garanti BBVA Kesenin Ağzını Açtı: Samsung Galaxy Z Sizin Olabilir

Garanti BBVA kesenin ağzını açtı! Banka müşterisi olan herkese çekilişe katılma hakkı sunan Garanti BBVA, çekiliş sonunda 40 adet Samsung Galaxy Z Flip3 5G telefon dağıtıyor.

Garanti BBVA Kesenin Ağzını Açtı: Samsung Galaxy Z Sizin Olabilir

Sizler de mobil uygulama üzerinden Garanti BBVA müşterisi olarak çekilişe katılmaya hak kazanabilir ve Samsung Galaxy Z Flip3 5G kazanma şansınız yakalayabilirsiniz.

İlk kez Garanti BBVA müşterisi olacak kişiler, Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olma işlemlerini tamamladıktan sonra bir çekilişe katılmaya hak kazanırlar. Bu çekiliş sonucunda 40 kişiye Samsung Galaxy Z Flip3 5G telefon verilmektedir. Sizler de ilk kez Garanti BBVA müşterisi olacaksanız mobil uygulama üzerinden müşteri olarak çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil Nedir?

Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinin kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlayan ve istenilen yerde kullanılabilen mobil bankacılık uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde birçok işlem kolaylık ile yapılabilir. Şubeye gitmeden ve zaman kaybetmeden kolaylıkla işlem yapma fırsatı sunan bu uygulama ile aynı zamanda rahatlıkla Garanti BBVA müşterisi olmak da mümkündür. İlk defa Garanti BBVA ile işlem yapacak olan kişiler, uygulamada bulunan Müşteri Ol butonu ile birlikte kolaylıkla Garanti BBVA hesabını açabilirler ve bankanın müşterisi olabilirler.

Garanti BBVA Mobil’e Nasıl Girilir?

Müşteri olunduktan sonra bankaya dair tüm işlemleri ve bilgileri bu uygulama üzerinden görüntülemek mümkündür. Uygulamaya girmek için banka tarafından verilen müşteri numarası ya da TC kimlik numarası ile giriş yapılabilir. Aynı zamanda da İnternet Bankacılığı parolası ile de giriş yapılabilir.

Garanti BBVA Mobil Özellikleri Nelerdir?

Garanti BBVA Mobil uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler kısaca şunlardır:

· İstanbulkart’a Bakiye Yükleme

· Şube Randevu İşlemleri

· QR İşlemleri

· Akıllı Asistan Ugi & Canlı Destek Asistanı

· Görüntülü Kredi

· Para Transferi

· Cepten Kredi

Kampanya Detayları

· Bu kampanya 25.11.2021 – 25.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

· Mobil uygulama üzerinden Garanti BBVA müşterisi olanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir.

· Çekiliş, 14.01.2022 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde isteyen kişilerin katılımına hazır halde noter huzurunda yapılacaktır.

· Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakit paraya çevrilemez. Şubelerden yapılan başvurular kampanya kapsamında değildir.