Garanti BBVA kesenin ağzını açtı, müşterilerine 30.000 TL'ye kadar bomba bir kredi imkanı tanıdı!

Garanti BBVA, müşterilerinin elektronik cihazlar da dahil birçok online alışverişte kullanabilecekleri uygun kredi ve taksit kampanyasının detaylarını paylaştı.

Finans 07.10.2021 - 14:01 07.10.2021 - 14:02

Garanti BBVA müşterilerine cep telefonu, tablet, bilgisayar ve televziyon gibi elektronik cihazlar da dahil birçok ürünü kapsayan alışverişlerinde kullanabilecekleri bomba bir kredi imkanı sağladı.

Banka, müşterilerine internet alışverişi yaparken kullanabilmeleri için 750 TL ile 30.000 TL arasında değişen krediler sunulacağını açıkladı. Kredilerin geri ödenmesi sürecinde de büyük bir kolaylık tanındı ve müşterilerin kredileri 3 aydan 36 aya varan taksitlerle uygun faizler karşılığında ödeyebilecekleri vurgulandı. 

Garanti BBVA'nın internet sitesinden yapılan açıklamada; Banka'nın Genpa, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Carrefoursa, N11, Media Markt, General Mobile, Samsung ve Vatan Bilgisayar firmalarıyla anlaşmalı olduğu aktarıldı. 

Banka'nın bu krediden faydalanmak isteyenlerden herhangi bir sigorta/tahsis ücreti ve  gelir belgesi gibi evraklar istenmediği de aktarıldı. 

Garanti Bankası'nın Online Alışveriş Kredisi kampanyasının detaylarını bankanın resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.