Garanti BBVA Çalışan Herkese 10 Bin Lira Kredi Veriyor! Hızlı İhtiyaç Kredisi Başvuruları için Acele Edin!

Bankalar acil nakit ihtiyaçları için kredi vermeye devam ediyor. Garanti BBVA hazırladığı acil nakit kredisi ile çalışan herkese 10 bin lira vereceğini açıkladı.

Finans 06.08.2021 - 11:05 06.08.2021 - 11:06 Elif İşçi

pandemi döneminde ortaya çıkan ekonomik sıkıntılar için bankalar harekete geçti. Acil ihtiyaçlar için pek çok vatandaşın hızlı nakit ihtiyacı olduğu belirlenmişti. Bunun üzerine bankalar arasındaki rekabet kredi yarışıyla biraz daha kızışmış gibi görünüyor. Acil nakit ihtiyaçları için 10 bin lira hızlı kredi verileceği öğrenildi.

Garanti BBVA yeni kredi kampanyasını açıkladı. Kredi başvurusu yapacak olanlar için özel fırsatlar sunan banka özellikle çalışanlara anında kredi onayı vereceğini açıkladı. Kredi başvurusunu maaş aldığınız bankaya taşımanız halinde ise çeşitli faiz indirimleri, ödeme kolaylıkları ve vade artışı gibi fırsatlar sunuluyor.  

GARANTİ BBVA ÇALIŞAN HERKESE KREDİ VERİYOR!

6-2

Garanti BBVA tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyası ihtiyaç kredisi adı altında geçiyor. Hızlı kredi almak isteyen vatandaşlar için sunulan bu kredinin limiti ise 10 bin lira olarak açıklandı. Bankanın kişiye özek faiz oranları ile en uygun kredi seçeneğinden yararlanmak mümkün. Bankanın kredi vade limiti en fazla 36 ay olarak açıklandı.

Çalışan kişilere özel olarak verilen bu kredi başvurusu için öncelikli olarak en az 6 ay sigorta geçmişine sahip olmak gerekmektedir. Bununla birlikte kredi başvurusu yapacak kişilerin bir gelir belgesi de sunması gerekiyor. Bankanın çalışma şartları gereği başvuru yapan neredeyse herkese olumlu yanıt verildiği biliniyor.

GARANTİ BBVA HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA hızlı kredi başvurusu yapmak için öncelikli olarak banka şubelerine, online bankacılık sistemlerine, mobil bankacılığa ya da telefon bankacılığına başvuru yapmak gerekmektedir. Özellikle kredi notu değerlendirme açısından son derece önemlidir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar hızlı krediden faydalanabilirler.

Garanti BBVA başvuru süreci içerisinde en hızlı yanıt veren banka olarak biliniyor. Başvurunun yapılmasının hemen ardından yapılan değerlendirmelerin ardından 5 dakika içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Sigortası olan vatandaşlara banka anında kredi desteği sağlıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@