Ford'tan yüzde 0.49 faizle araba kredisi! Yararlanmak için son gün 5 Kasım

Düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford otomobil sahibi olabilirsiniz. Ford, "Her Şey Dahil Finans Paketi" kapsamında Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile satın alınacak otomobillerde faiz oranının yüzde 0.49 olarak uygulanacağını duyurdu.

Finans 03.11.2021 - 16:00 03.11.2021 - 16:00 Mustafa Çokyaşar

Sıfır araba kampanyaları için Kasım ayıyla birlikte yeni teklifler gelmeye devam ediyor. Otomobil firmalarının Kasım ayı fiyatlarını açıklamasıyla birlikte kredi kampanyaları da peş peşe gelmeye başladı. Son olarak Ford, müşterlerine yeni bir kampanya sundu. 

Siz de 5 Kasım'a kadar bir Ford Yetkili Satıcısına giderek, çok net ayrıcalıklardan biri olan faiz avantajıyla birlikte yeni bir Ford otomobil sahibi olabilirsiniz.

Kredi kampanyasından yararlanabilmeniz için Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında  otomobili Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile birlikte satın almanız gerekiyor.

Kampanyanın geçerli olduğu araç modelleri ise Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Ecosport, Yeni Ford Kuga ve Yeni Ford Puma (Style hariç).

Kampanya kapsamında bireysel amaçlı araç alımlarında 100.000 TL kredi tutarı 12 ay vade %0,49 faiz fırsatıyla Ford yetkili satıcılarında alınabiliyor. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 8.655,26TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 549,82 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,6600%; yıllık toplam maliyet oranı 8,2596% olmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@