Finansbank'tan 300 TL para almak için son şansınız! Başvuran herkese veriliyor

QNB Finansbank, yeni TC Kimklik Kartına sahip müşterilerine özel 31 Ekim'de sona erecek bir kampanya duyurmuştu. Eğer NFC destekli telefona da sahipseniz bankaya gitmeden görüntülü görüşme ile müşteri olmanız durumunda Finansbank 300TL para vereceğini açıkladı. İşte yapmanız gerekenler...

Finans 29.10.2021 - 20:00 29.10.2021 - 20:00 Mustafa Çokyaşar

Yeni bir aya girilmesiyle birlikte bankalar yeni kampanyalarını birer birer açıklamaya başladı. Son olarak QNB Finansbank, QNB Mobil uygulaması ile müşterisi olacak kişilere 300 TL para vereceğini açıkladı. İşte kampanya ile ilgili yapmanız gerekenler...

QNB Finansbak'tan 300 TL para almak için ne yapmam gerekiyor?

  • 31 Ekim'e kadar QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile banka müşterisi olduktan sonra CardFinans başvurusu yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından harcama sözü vererek yapacağınız alışverişinizi 300TL’ye varan Hediye Para ile bedavaya getirin.
  • CardFinans ile yapacağınız 150TL ve üzeri bir alışverişinizi harcama sözü vererek Hediye Para ile bedavaya getirebilirsiniz. En az 150 TL, en fazla 300 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz.

QNB Finansbak 300 TL para kampanyasında nelere dikkat etmeliyim?

  • Bir takvim ayı içerisinde en fazla 15.000TL’lik alışveriş harcama sözüne sayılacaktır. 
  • Bir takvim ayı içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir.
  • Kampanyadan, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir.
  • Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans, anında kredi işlemleri ile TL yüklemeleri, para transferleri ve biriktiren hesap çeşitleri hariç tüm harcamalarınız harcama sözünüze dahil edilecektir.

QNB Finansbak 300 TL para kampanyası ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 10 Ağustos - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile müşteri olanlar için geçerlidir.

QNB Finansbak'ta görüntülü görüşme ile nasıl müşteri olabilirim?

Konu ile ilgili bankanın yayınladığı grafiğe göz atabilirsiniz.

qnb-finansbank-goruntulu-gorusme-ile-musteri-olma

Gelişmelerden Haberdar Olun

@