Ziraat bankasından büyük kampanya! Katılmayan kalmasın! Yıl sonuna kadar geçerli!

Banka promosyonlarının ardından birçok kişi banka kampanyalarını takip etmeye devam ederken Ziraat bankasından sevindiren haber geldi. Yıl sonuna kadar geçerli olan o kampanyadan tüm Ziraat bankası müşterileri yararlanabilecek.

Ziraat bankasından büyük kampanya! Katılmayan kalmasın! Yıl sonuna kadar geçerli!

Milyonlarca emeklinin banka promosyonlarından yararlanmasının  ardından promosyon tarihi uzatılmıştı. Promosyonun oldukça rahatlatmasının ardından bankaların kampanyası takip edilmeye başlandı. Bankaların müşterilerine tanımış olduğu kampanyalardan haberdar olmak isteyen vatandaşların gözleri haberlere çevrildi. Ziraat bankası kampanyaları ne? 

Bankaların kullanıcılarına çok daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla verdiği hizmetlere bir yenisi daha eklendi. Banka promosyonlarının ardından özellikle de emeklilerin yüzü gülerken bu kampanya herkesi yakından ilgilendirdi. Özellikle de internet kullanımına önem veren Ziraat bankası müşterilerine sevindirici haber geldi. 

Ziraat Bankası Kampanyaları

Kullanıcılarına birçok yenilik, gelişme ve kampanya sunan bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası özellikle de internet kullanımına ihtiyaç duyan müşterilerini sevindiren o kampanyayı verdi. Ziraat Bankası müşterilerini yakından ilgilendiren o kampanyanın şartları oldukça merak edildi. 

Ziraat bankasından büyük kampanya! Katılmayan kalmasın! Yıl sonuna kadar geçerli!

Günümüzde kullanıcılar tarafından en önemli şeylerden birisi haline gelen konu da internet oldu. Bir an olsun internetsiz bir hayat düşünemeyen kullanıcılara yıl sonuna kadar geçerli kampanya sunan Ziraat bankası yüzleri güldürdü. 

Ziraat bankası Kampanya Koşulları

Ziraat Bankası aracılığı ile otomatik ödeme talimatı veren müşterilere tek seferlik geçerli 2 GB internet kampanyası internet kullanıcılarını oldukça sevindirdi. 7'den 70'e gelişen dünyada herkesin internet kullanıyor olması bu kampanyanın oldukça hoş karşılanmasını sağladı. 

Bir ay boyunca geçerli kampanya Ziraat Bankası aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren TT mobil bireysel faturalı müşteriler, tek seferlik aylık 2 GB hediye internet kazandırmayı amaçlıyor. Kampanya koşulları Ziraat Bankası web sitesinde açıklandı. Kampanya koşulları şu şekilde yer aldı;

  • Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak için Ziraat Mobil, İnternet Bankacılığı, ATM ve Telefon Bankacılığı kanallarından faturaya otomatik talimat verilmesi yeterli olacaktır.