Ziraat Bankası’ndan 150 TL hediye! Anında kartınıza yüklenecek

2023 yılıyla birlikte bankalar da kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan da bir kampanya haberi geldi. Ziraat Bankası müşterileri bu kampanyanın detaylarını ve şartlarını sorgulamaya başladı.

Ziraat Bankası’ndan 150 TL hediye! Anında kartınıza yüklenecek

Ocak ayının bitmesine az bir süre kalırken, bankalardan da kampanya haberleri gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası da resmi internet sitesi üzerinden duyurduğu bu kampanyanın detaylarını ve şartlarını açıkladı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Ziraat Bankası’ndan kampanya duyurusu

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden bir kampanya haberini duyurdu. Bankkartı olan Ziraat  Bankası müşterilerini yakından ilgilendiren bu kampanyanın detayları da açıklandı. Ziraat Bankası’nın başlattığı bu kampanyanın bitiş tarihine son 10 gün kaldı. Ziraat Bankası bu kampanya kapsamında müşterilerine 150 TL hediye ediyor. Yapılan kampanya duyurusuna göre; bakkal, market, manav, kasap ve şarküteri iş yerlerinden bankkart anlaşma kapsamında yapılan harcamalarda geçerli olan 300TL ve üzerindeki her alışverişe 25 TL, toplamda da 150 TL Bankkart Lira hediye edileceği duyuruldu. Bu kampanyanın tek seferlik olduğu da belirtildi.

150 TL hediye ediyor

Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre; kampanya 1- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den ya da MARKET yazdıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile market, bakkal, kasap, manav, şarküteri gibi üye işyerlerinden tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri her alışverişlerine 25 TL toplamda da 150 TL Bankkart lira kazanabilecekler. 

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği de belirtildi. Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecek. E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir ve Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kartlarına anında yüklenecektir. Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 150 TL’dir. 

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

SONRAKİ HABER