Ziraat Bankasında hesabı bulunanlar dikkat! Müşterilere hediye edilecek: 30 Haziran'a kadar devam edecek

Ziraat Bankası yeni bir kampanya duyurusu yaptı ve bu kampanyaya katılanlara hediye edileceği ifade edildi. Bu noktada müşterilerin 30 Haziran'a kadar başvurması gerektiği bildirildi.

Ziraat Bankasında hesabı bulunanlar dikkat! Müşterilere hediye edilecek

Ziraat Bankası tarafından yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Bu duyuruda yeni kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı ve Bankkart Genç olanlara 150 TL hediye edileceği bildirildi. Bu noktada kredi kartı uygulaması ile yapılacak olan ilk alışverişe 150 TL Bankkart TL verileceği belirtilerek kampanyanın 30 Haziran'a kadar devam edeceği bildirildi.

150 TL HEDİYE EDİLECEK

Ziraat Bankası, duyuruyu resmi web sayfası üzerinden yaptı. Banka tarafından yapılan duyuruda genç kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan Bankkart Genç müşterilerine yapacakları ilk alışverişte 150 TL Bankkart verileceği paylaşıldı.

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında Yeni Bankkart Genç kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan Bankkart GENÇ müşterilerimize, kredi kartlarıyla yapacakları ilk alışverişlerinde 150 TL Bankkart Lira verileceği fiade edilerek Kampanyaya Bankkart Mobil veya SMS kanalı ile katılım sağlanması gerektiği vurgulandı.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart Genç sahiplerinin GENC150 yazıp 4757’ye bankada kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerektiği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bankkart Genç’in kredi kartı uygulaması ile yapılacak ilk alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanyaya, kampanya süresi boyunca peşin ya da taksitli yapılacak alışveriş işlemleri dahil edilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 150 TL’dir.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin Bankkart Kumbarasına anında yüklenecektir.

Bankkart Genç’in kredi kartı uygulamasını kampanya dönemi içerisinde aktif ettiren müşterilerde kampanyadan faydalanabilecektir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER