Ziraat Bankası müşterilerine duyuru yapıldı! Çarşamba gününe kadar başvuru yapın: Herkese hediye edilecek

Ziraat Bankası tarafından yeni kampanya duyurusu yapılmıştı. Bu kampanya duyurusuna göre kampanyanın sonuna yaklaşıldığı ve yararlanmak isteyenlerin başvuru yapması gerektiği bildirildi.

Ziraat Bankası müşterilerine duyuru yapıldı! Çarşamba gününe kadar başvuru yapın

Ziraat Bankası yaptığı kampanyalarla öne çıkmayı başarmaya devam ettiği belirtilerek kampanya duyurusu Ziraat Bankasının kurumsal internet sitesi üzerinden yapılandı. Yapılan duyuruda çeşitli sektörler için kampanya yapan banka bir kampanya için son çağrıda bulunurken taksitli işlem kullananları yakından ilgilendiren kampanyanın detayları müşterilerle paylaşıldı.

ÇARŞAMBA GÜNÜ BİTECEK 

Banka, resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında Gürgençler’de taksitli işlemlerden yararlanmak isteyenlerin son 6 günü kaldığı belirtildi ve 3 Ağustos 2022 tarihinde başlayan kampanya 6 gün sonra yani 25 Ocak 2023 tarihinde biteceği ifade edildi.

Elektronik sektöründe geçerli olacak bu kampanyaya katılanlara +3 taksit ve 2 ay erteleme imkanı sunulacağı aktarılarak taksit hediyesinden yararlanmak isteyen müşterilerin başvuru yapması gerektiği bildirildi. yapılan açıklamada 25 Ocak 2023 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Gürgençler’de taksitli işlemlerde +3 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunulacağı bildirildi. 

TAKSİT FIRSATI VERİLİYOR

Bankkart’ınız ile Gürgençler mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde 2-9 taksit fırsatından yararlanabileceğiniz belirtilen duyuruda Kampanya kapsamında taksitli alışverişlerde +3 taksit 2 ay erteleme fırsatı seçmeli olarak kart sahibine sunulacağı aktarıldı.

Ayrıca açıklamanın devamında kampanyadan yararlanmak için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunduğu belirtildi ve artı taksit kampanyası sadece Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile Bankkart yetkili üye işyerlerinde geçerli olduğu bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Taksit sayısı ile erteleme yapılan ay sayısının toplamı, ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen azami taksit sayısını aşamayacaktır.

Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

SONRAKİ HABER