Ziraat Bankası ATM’sinden aylık çekenlere açıklandı! İşte ödenecek para belli oldu

Emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar için son dakika açıklaması banka tarafından yapıldı.

Ziraat Bankası ATM’sinden aylık çekenlere açıklandı! İşte ödenecek para belli oldu

Ziraat Bankası ATM’sinden aylık çekenlere açıklandı! İşte ödenecek para belli oldu - Emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar için son dakika açıklaması banka tarafından yapıldı. Flaş açıklama yapan Ziraat Bankası yeni dönem promosyon miktarlarının arttığını resmen duyurdu. Banka tarafından gelen açıklamalarda aylığını Ziraat Bankası'ndan alan ya da taşıyan emeklilere nakit para vereceğini duyurdu. 

Türkiye genelinde zor günlerden geçen emekliler için acil nakit ihtiyaçları doğmaya devam ediyor. Bu süreçte promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'nın da yeni promosyon kampanyası resmen açıklandı. Bu doğrultuda banka tarafından gelen açıklamalar haberimizde yer alıyor.

Emekli aylıklarını Ziraat Bankası'na taşıyan emeklilere promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Ziraat Bankası tarafından gelen bilgilere göre emekli aylıklara göre de tutarlar değişmekte. Banka tarafından yapılan açıklamalarda alınan aylığa göre maksimum 5 bin TL ödeme gerçekleştirilecek.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE NAKİT PARA ÖDEYECEK

Ziraat Bankası ATM’sinden aylık çekenlere açıklandı! İşte ödenecek para belli oldu

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,
3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,
7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,
10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL tutarında olmak üzere,
3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2022 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Başvurular 18.10.2022 tarihi itibari ile başlayacak olup, promosyon ödemeleri ise 01.11.2022 tarihi itibari ile gerçekleşecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Banka tarafından gelen açıklamalar sonrasında ise promosyon kampanyasının yeni yıla kadar devam edeceği duyuruldu.

YENİ YILDA ÖDENECEK TUTAR ARTACAK

Emeklilere ödenecek olan promosyon tutarları yeni yılda artışa gidecek. Artış yaşanır yaşanmaz bilgi sahibi olmak için ise mobil uygulamamızı indirin:

ANDROİD İÇİN TIKLA

APPLE İÇİN TIKLA

SONRAKİ HABER