Yeni yıl öncesi ihtiyaçlarını karşılamayan kalmasın diye Yapı Kredi büyük fırsatı duyurdu! Günde 37 TL ödeme ile 25 bin TL ihtiyaç kredisi verilecek

Bu sene artan maliyetler ile birlikte ihtiyaçlarını karşılamak üzere bankalara başvuru yapan kişi sayısı da artmaya başladı. Yapı Kredi de yeni yıl öncesi 25 bin TL vereceği müjdesini vatandaşlara duyurdu!

Yeni yıl öncesi ihtiyaçlarını karşılamayan kalmasın diye Yapı Kredi büyük fırsatı duyurdu!

Yaşanan bazı ekonomik sıkıntılardan dolayı bu sene ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankalara başvuran kişi sayısı son derece arttı. Durum bu şekilde olunca da bankalar tarafından vatandaşlara verilecek olan kredi miktarları da aynı orantıda artmaya başladı. Vatandaşlar tarafından talep gelmeye başladıkça aynı orantıda bankalar da düşük faizleri ve yüksek vade oranları ile birlikte ihtiyaçları karşılamaya yönelik kredilerini sunmaya başladı. 

Yapı Kredi tarafından duyurulan son kredi fırsatı da pek çok vatandaşın son derece ilgisini çekmeye başladı. Uzun süredir gündemde olan ihtiyaç kredilerine bir yenisini daha ekleyen Yapı Kredi yayınladığı son fırsat ile vatandaşlara günlük 37 TL ödeme ile toplamda 25 bin TL kredi verileceğini duyurdu. Bu haberin ardından yeni yıl öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar da kredinin detaylarını oldukça merak etti. İşte Yapı Kredi tarafından verilen 25 bin TL ihtiyaç kredisi.. 

YAPI KREDİ'DEN 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI 

Bu sene özellikle emekli vatandaşlara özel pek çok imkan sunuldu. Bu imkanlardan birini de Yapı Kredi yayınladığı ihtiyaç kredisi ile tüm vatandaşlar faydalanabilsin diye yayınladı. İşte Yapı Kredi tarafından özellikle emekli vatandaşlar faydalanabilsin diye düşük faizli 36 ay vadeli kredi imkanı; 

Ödeme Planı; 

Kredi Tutarı: 25 Bin TL 
Vade Süresi: 36 Ay 
Aylık Akdi Faiz Oranı: Yüzde 2,35
Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL
Aylık Toplam Maliyet Oranı: Yüzde 2,9300
Yıllık Toplam Maliyet Oranı: Yüzde 41,4710
Aylık Taksit Tutarı: 1.124,44 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı: 40.839,96 TL

Yeni yıl öncesi ihtiyaçlarını karşılamayan kalmasın diye Yapı Kredi büyük fırsatı duyurdu! Günde 37 TL ödeme ile 25 bin TL ihtiyaç kredisi verilecek

Yukarıda hem 36 aya varan vade hem de 12 aya varan vade fırsatı ile 25 bin TL kredi imkanından nasıl faydalanabileceği verildi. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların için Yapı Kredi şubelerine giderek burada görevli kişiler tarafından net bir bilgi alabileceği, bunun yanı sıra da gitme fırsatı bulamayan kişilerin de mobil bankacılık üzerinden başvuru yapma ihtimalinin bulunduğu belirtildi. 

Telefon üzerinden sesli yanıt sistemleri ve müşteri hizmetleri ile irtibata geçen vatandaşların mevcut faydalanabileceği krediler hakkında bilgi alabileceği yapılan açıklamalar arasında yer aldı.