Yeni promosyon anlaşması sonucunda hesaplara 19 bin 750 TL yatırılacak!

Gündemin dikkat çeken konuları arasında yer alan promosyon anlaşmalarına bir yenisi daha eklenirken detaylar oldukça merak edildi.

Yeni promosyon anlaşması sonucunda hesaplara 19 bin 750 TL yatırılacak!

Türkiye gündeminin en çok konuşulan konuları arasında promosyon ödemeleri yer alırken bir yerden daha promosyon açıklaması geldi. Emekli vatandaşların bankalarla yaptığı anlaşma sonucunda aldıkları promosyonun ardından kurumların bankalarla çalışanları için yaptıkları promosyon anlaşması gündeme geldi. 

Gündemin yakından takip edilen konuları arasında promosyon anlaşmaları yer alırken Gençlik ve Spor Bakanlığı promosyon anlaşması yaptığını açıkladı. Promosyon açıklamaları  bakanlıklardan, belediyelerden, üniversitelerden, sendikalardan, müdürlüklerden gelmeye devam ederken Gençlik ve Spor Bakanlığı açıkladı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PROMOSYON ANLAŞMASI!

Kurumlar ve bankalar arasında promosyon anlaşmaları görüşmeleri devam ederken anlaşma imzalayan kurumlar çalışanlarına ödenecek promosyon ödemesi ile ilgili açıklamalarına devam ediyor. Birçok belediye promosyon anlaşması açıklamasında bulunurken güncel anlaşma açıklaması Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan geldi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı promosyon açıklaması gündeme geldi. Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği promosyon anlaşması takip edilmeye devam edilirken Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanlarına ödenecek promosyon anlaşması için paylaşımda bulundu. 

19 BİN 750 TL PROMOSYON ANLAŞMASI İMZALANDI!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gelen promosyon açıklaması oldukça dikkat çekerken çalışanları için yapılan anlaşma sonucunda 19 bin 750 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. 19 bin 750 TL promosyon ödemesinin dışında ayrıca 250 TL para puan hediye edileceği müjdelendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı promosyon anlaşması ile ilgili açıklamada bulunan Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Kızıl açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Gençlik ve Spor Bakanlığı Banka Maaş Promosyon Revizesi sonucu 19.750 TL nakit + 250 TL para puan, 15 Mart 2022 tarihinde alınan 6.000 TL iadesiz, kalan süreye dokuz ay ilave (3 yıl için) en geç 5 Aralık 2022 mesai bitimine kadar tek seferde hesaplara yatırılacaktır.” 

Yeni promosyon anlaşması sonucunda hesaplara 19 bin 750 TL yatırılacak!

Promosyon anlaşmalarından anında haberdar olmak için kamugundemi.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız. 

SONRAKİ HABER