Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç!

Türkiye'nin en çok satan SUV modellerinden olan Nissan Qashqai modellerinde 150 bin TL tutarında sıfır faizli taşıt kredisi duyuruldu. Eylül ayı için geçerli olan kampanya kapsamında sıfır km Qashqai modellerinde kredi fırsatı verilmiş oldu.

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç!

Sıfır km otomobil sahibi olmak isteyen ancak fiyatlar ve ödeme koşullarındaki zorluklar nedeniyle bu isteklerini gerçekleştiremeyen vatandaşlar için Nissan tarafından yeni bir kampanya fırsatı duyuruldu. Nissan'ın yapmış olduğu kredi kampanyası duyurusu kapsamında vatandaşlara sıfır km yeni Nissan  Qashqai modellerinde 150 bin TL sıfır faizli taşıt kredisi kampanyası sunuldu.

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç!

Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV modellerinden olan Nissan  Qashqai modelleri için Eylül ayına özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında vatandaşlara bilgilendirmeler Nissan resmi internet adresi üzerinden sunuldu. Nissan'ın hazırladığı bu yeni kampanya ile vatandaşlar sıfır km yeni Qashqai modellerine kolaylıkla sahip olabilecek. Peki kampanya detayları neler, kimler yararlanabilir, Nissan Qashqai Eylül 2022 fiyat listesi ve daha fazlası haberin devamında, Kamu Gündemi adresinde...

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç! - Resim : 2

NISSAN QASHQAI SIFIR FAİZLİ 150 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Nissan tarafından sunulan bu kredi kampanyası kapsamında sıfır km Qashqai alacak olan kişiler 150 bin TL kredi kampanyasından faydalanabiliyor. Eylül 2022 için geçerli olan kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilere 20 bin TL takas desteğinin yanı sıra dilerlerse 12 ay vadeli 150 bin TL sıfır faizli kredi desteği verilecek.

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç! - Resim : 3

İşbu kredi kampanyası kapsamından faydalanmak isteyen kişiler ayrıca Nissan Qashqai’nin 1.3 Tekna düz vites, çift renk seçeneği kampanyasından yararlanmak istediklerinde 903 bin 800 TL yerine 835 TL ödeyerek bu araca sahip olabilecekler.

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç! - Resim : 4

Vatandaşların Nissan tarafından sunulmuş olan sıfır faizli bu kredi kampanyasından faydalanmaları için Nissan resmi adresinde bulunan görüşme başlatma seçeneğini seçmeleri gerekiyor. Konuya ilişkin bu şekilde detaylı bilgi alan kişiler en yakın showroomlara giderek kredi kampanyasından yararlanabiliyor.

Yeni Nissan Qashqai modellerinde sıfır faiz fırsatı geldi, kredi değil resmen borç! - Resim : 5