Yeni anlaşma biraz önce imzalandı! 33 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

Türkiye'de yeni promosyon anlaşması imzalandı. Peş peşe gelen promosyon haberlerinden sonra yeni anlaşma da gündeme yansıdı.

Yeni anlaşma biraz önce imzalandı! 33 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

Yeni anlaşma biraz önce imzalandı! 33 bin TL promosyon ödemesi yapılacak - Türkiye'de yeni promosyon anlaşması imzalandı. Peş peşe gelen promosyon haberlerinden sonra yeni anlaşma da gündeme yansıdı. Çalışanlara ödenen kurum promosyonlarında yeni güncellemeler açıklandı.

Promosyon ödemelerine ilişkin Erzurum Teknik Üniversitesi yaptığı açıklamada Halkbank ile anlaşmaya varıldığını açıkladı. İşte kurum tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

ETÜ İle Halk Bankası Arasında Promosyon Anlaşması Yapıldı

Yeni anlaşma biraz önce imzalandı! 33 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) ile Halk Bankası arasında imzalanan promosyon sözleşmesi yapılan görüşmeler sonucunda güncellendi.

Rektörlük Toplantı Salonunda yapılan görüşmeye ETÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak, Genel Sekreter Doç. Dr. Tuba Yetim, Halk Bankası Genel Müdürü Yener Işıldak, Bölge Bireysel Bankacılık Müdürü Emrullah Okumuş ve Erzurum Halk Bankası Şube Müdürü Funda Eroğlu katıldı.

Halkbank ile mevcut promosyon anlaşması geri ödeme yapılmaksızın yenilenerek ilk yapılan protokolde peşin olarak ödenen 13.662 ₺ promosyona ilave olarak 18.500₺+ 1.000₺ paraf para olmak üzere toplamda 33.162₺ tutarında yeni bir promosyon anlaşması sağlandı.

18.500₺’lik promosyon ödemeleri Aralık ayı maaşını müteakiben hesaplara yatırılacak olup, 1.000₺ paraf para ise çalışanların paraf kredi kartlarına yüklenecektir.

İmzalanan yeni anlaşmaya ilişkin değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Bülent Çakmak; “Halk Bankası ile imzaladığımız yeni protokol tüm personelimize hayırlı olsun. Üniversitemizin tüm mensuplarının en iyi imkanlarla ve daha iyi koşullarda çalışabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.  Bu vesileyle revize edilen anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Kamu Gündemi'ni Twitter'dan takip etmek için tıklayın!

SONRAKİ HABER