Yağın fiyatı öyle ucuz ki: kapış kapış gidecek! 3 Litresi sadece 75 TL!

Gelen zamların ardından temel ihtiyaçlar arasında yer alan yağ fiyatlarında oldukça büyük bir fiyat artışına gidilmişti. Kahvaltılarımız, akşam yemeklerimiz, kek ve pasta derken yağı her yerde kullanmak vatandaşın canını sıkmıştı.

Yağın fiyatı öyle ucuz ki: kapış kapış gidecek! 3 Litresi sadece 75 TL!

Tüm öğünümüzü tamamlayabilmemiz adına en büyük ihtiyaçlarımız arasında yer alan sıvı yağ fiyatları git gide vatandaşın cebini yakan bir durum haline geldi. Yokluğu olmazsa olmaz yağın varlığının da son derece can sıkıcı olmasının ardından market zincirlerinde en ucuz yağ aranmaya başlandı. O uygulamada 3 litre yağ sadece 75 TL. İşte vatandaşın yüzünü güldüren yağ haberi...

Gündemin en çok konuşulan konulardan birisi de tartışmasız yağ fiyatları. Sık sık zam gelen yağ fiyatlarının ardından marketlere akın eden müşteriler birkaç şişe yağ ile eve dönmüştü. Yağa zam gelmesinin ardından yemekte bol bol kullanılan yağ günlerine de veda edilmişti. Yağa gelen zammın arasından vatandaşlar en ucuzunu ararken güzel haber geldi. 

Ucuz Yağ Fiyatıyla Yüzleri Güldürdü!

Temel ihtiyaçların giderilmesi konusunda zorluk çeken vatandaşlar özellikle de market ve raf fiyatlarından korkar hale gelmişti. Hem meyve hem de sebze hem de yağ fiyatlarının uçması en ucuzu aratmaya başladı. Her hafta market raflarındaki fiyatı takip eden vatandaş en ucuzu için derin bir araştırma yaparken 3 Litre yağın fiyatının 75 TL.ye düşmesi yüzleri gülümsetti. 

Sık ziyaret edilen market zincirleri arasında yer alan Migros sanal markette ORKIDE yağ fiyatı görenleri şaşkına çevirdi. Ucuz yağ fiyatını görenler sepete yüklendi. İndirim için market uygulamalarını sık sık kontrol eden vatandaş gördüğü yağ fiyatı karşısında oldukça şaşırdı!

Migros Yağ Fiyatları

Sık ziyaret edilen market zincirleri arasında yer alan Migros sanal markette uyguladığı indirimli fiyatlarla görenleri şoka soktu. ORKIDE ayçiçek yağı 3 litresi 75 TL olduğunu görenler sıraya girdi. Migros sanal market geçerli indirimin sınırlı sayıda olması insanların sıraya girmesine neden olurken bu indirimin kısa sürede biteceği konuşuldu. 

Yağın fiyatı öyle ucuz ki: kapış kapış gidecek! 3 Litresi sadece 75 TL!

Market zincirlerinin hem aktüel ürün kataloglarında hem de sanal market uygulamalarında yaptıkları indirimlerden anında haberdar olmak için kamugundemi.com haber sitemizi takip etmeyi unutmayınız.