Vakıfbank aralık ayı emekli promosyon tutarlarını güncelledi!

Milyonlarca emekli bankaların verdiği promosyon tutarlarını merak ediyor. Yılın son ayına girmemizle birlikte bankalar promosyon tutarlarını güncellediğini duyurdu. Aralık ayında bankaların verdiği promosyon tutarları vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor.

Vakıfbank aralık ayı emekli promosyon tutarlarını güncelledi!

Vakıfbank aralık ayı emekli promosyon tutarlarını güncelledi!: Kamu ve  özel bankaların girmiş oldukları promosyon yarışı emeklilere yaradı. Bankalar art arda promosyon tutarlarını duyuruyor ve müşteri çekmek için yarışa giriyor. Emekliler bu durumu aleyhlerine kullanarak en çok promosyon tutarı veren bankayı araştırmaya devam ediyor. 

Vakıfbank'ta bu promosyon yarışına dahil oldu. Aralık ayında emekli promosyon tutarını güncelledi. Emekliler maaşlarını bu bankadan alma sözü vererek söz konusu promosyon tutarından yararlanabilirler. Emekli promosyon tutarlarının taban sınırının belirlenmesiyle birlikte bankalar promosyon tutarlarını arka arkaya açıklamaya başladı. 

KASIM AYI PROMOSYON ÖDEMELERİNDE ASGARİ TUTAR 

Kasım ayında emeklilere verilebilecek en düşük promosyon tutarları güncellendi. Buna göre emekli aylığı 3 bin 500 TL'ye kadar olanlara en düşük 3 bin TL promosyon ödemesi yapılacakken 3 bin 500 TL ve 7 bin 500 TL arası maaş alanlara ise en az3 bin 500 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir. 7 bin 500 VE 10 bin lira arası maaş alan emeklilere ise en az 4 bin 500 TL ödeme yapılacakken 10 bin TL'den daha fazla maaş alanlara ise en az 5 bin TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Bankalar bu tutarları dikkate alarak promosyon ödemeleri tutarlarını belirlemektedir. Peki Vakıfbank Aralık ayı promosyon ödemesi ne kadar?

VAKIFBANK ARALIK AYI PROMOSYON TUTARLARI 

Vakıfbank internet sitesi üzerinden aralık ayında yeni ödeyeceği promosyon tutarlarını güncelledi. Buna göre 1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

  • 3.500.-TL ye (3.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 3.000 TL,
  • 3.500 - 7.500.-TL (7.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 3.500 TL,
  • 7.500 – 10.000.-TL (10.000.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 4.500 TL,
  • 10.000.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 5.000 TL

3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Güncel promosyon tutarlarından haberdar olmak için kamugündemi.com haber sitemizden bizi takip etmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın. 

SONRAKİ HABER