Teknoloji alışverişlerine 500 TL indirim geldi! Teknosa mağazalarında geçerli 500 TL'ye varan indirim devam ediyor!

Teknoloji ürünlerinde yaşanan fiyat artışları sonrasında indirimler araştırılmaya başladı. Teknosa mağazalarında geçerli 500 TL’lik indirim dikkat çekiyor! İşte detaylar…

Teknoloji alışverişlerine 500 TL indirim geldi!

Türkiye’de son dönemde TL’nin yaşadığı değer kaybı, enflasyon ve yüksek vergiler nedeniyle birçok üründe olduğu gibi teknoloji ürünlerinde de fiyatlar bir hayli artış gösterdi. Yaşanan bu artış sonrasında yeni yılda teknoloji ürünlerini satın almak isteyenler avantajlı kampanyaları araştırmaya başladılar.

Teknosa ve Akbank işbirliği ile gelen indirim kampanyası kapsamında 500 TL’ye varan indirim uygulanacak. Mobil üzerinden başvuru yapmak ve kampanya kapsamında belirlenen miktarda alışveriş yapılması gerekiyor.

500 TL TEKNOSA İNDİRİM KAMPANYASI

Teknoloji alışverişlerine 500 TL indirim geldi! Teknosa mağazalarında geçerli 500 TL'ye varan indirim devam ediyor!

Akbank Mobil’den ilk defa Akbanklı olanlar Teknosa mağazalarında yapacakları 2.000 TL harcamaya 500 TL indirim kodu kazanabilecek. ‘’1008TEKNOSA500’’ davet kodu ile Akbank Mobil’den Akbanklı olanlar, kazanacakları indirim kodları ile Teknosa.com ve Teknosa mağazalarından yapacakları 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinde söz konusu indirimden yararlanabilecekler.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden belirtilen davet kodu kullanılarak yapılan başvurular için geçerlidir. Sadece bir defaya mahsus olarak ilk kez Akbanklı olanlar kampanyadan yararlanabilecek.

31 OCAK 2023 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ!

31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında, Teknosa.com’da hesabına login olunmalı ve sepet adımlarına gidilerek ilgili kampanyanın seçilmesi gerekmektedir. Sonrasında indirim otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirim kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson markalı ürünler, Sony PlayStaiton 5 Oyun Konsolu, Microsoft Xbox Series X&Series S Oyun Konsolu, Airfreylear, SSD, HDDD ve dijital kartlar bulunmalıdır.

Teknosa.com üzerinde satıcısı Teknosa olan ürünlerde kampanya geçerli olacaktır. Akbank Mobil üzerinden başvuruların yapılmasının ardından 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL indirim fırsatı sunulacak.

SONRAKİ HABER