TCKN son hanesi çift olanlar PTT'den başvurmaları durumunda anında onaylı 30 bin TL kredi alacak

Ülke genelinde vatandaşların acil nakit ihtiyaçları kapsamında bankalardan anında onaylı kredi veriliyor.

TCKN son hanesi çift olanlar PTT'den başvurmaları durumunda anında onaylı 30 bin TL kredi alacak

TCKN son hanesi çift olanlar PTT'den başvurmaları durumunda anında onaylı 30 bin TL kredi alacak - Ülke genelinde vatandaşların acil nakit ihtiyaçları kapsamında bankalardan anında onaylı kredi veriliyor. Bu doğrultuda PTT ve Aktifbank tarafından ihtiyaç sahiplerine sağlanan kolay kredi imkanında 30 bin TL'ye kadar ödemeler yapılacak. Sınırlı bütçeler ile geçim sağlayan hanelere sağlanacak olan bu ödemelerin de ardı arkası kesilmiyor. PTT ve Aktifbank işbirliğinde gerçekleştirilecek olan bu kredi kampanyasında şartlar ve detaylarda belli oldu.

Vatandaşların acil nakit ihtiyaçları kapsamında kredi kullanmak anlık olarak nakit ihtiyaçlarını gidermiş olsa da kredi kullananları da zor durumlara itebilmektedir. Bu durumda ise ihtiyacı olan kişiler kredi kullanmadan önce ciddi bir araştırma yapması gerekmektedir. PTT ve Aktifbank işbirliği kapsamında anında onaylı kredi ihtiyaçları karşılanıyor.

PTT NE KADAR KREDİ VERİYOR?

Türkiye'de acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sunan PTT'de Aktifbank üzerinden kredi çekmek isteyen kişilerin yüzünü güldürecek kampanya geldi. Kefilsiz şartsız, 30.000 TL'ye kadar nakit ihtiyacınızı giderecek bir kredi veren PTT ve Aktif Bank, %4,19'dan başlayan faiz oranları ve 36 ay vade seçeneği sunuyor. Bu faiz, en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olup kredi skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor.

PTT 30 BİN TL KREDİ TABLOSU

Türkiye'de vatandaşlar kredi kullanacakları bankada aylık olarak geri ödenecek tutarları, kullanacakları kredi tutarı, faiz oranı ve vadelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu doğrultuda PTT ve Aktifbank işbirliği içerisinde web sayfası üzerinde hesaplama tablosuna erişebileceksiniz. 

Nakit ihtiyaçlarınız için, 36 ay vade ve 50.000 TL ye kadar size en yakın PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi iletip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.​

PTT ve Aktif Bank, 30.000 TL kredi kullanımı için %4,19 faiz uyguluyor. Bu miktarı 36 ay vadede geri ödemek istediğiniz zaman ise aylık efektif faiz oranı %5,28, yıllık efektif faiz oranı %85,45, ayık geri ödeme tutarı ise ortalama 700 TL bandında yer alıyor. oluyor. Başta da belirttiğimiz gibi kullanılan krediye uygulanacak faiz, kişinin kredi risk skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor. Buna göre de geri ödeme tutarları artabiliyor ya da azalabiliyor. 

Aktifbank işbirliğinde PTT yaptığı kampanyada vatandaşlara 50 bin TL'ye kadar kredi sağlıyor.

PTT ve Aktifbank ortaklığında sunulan bu avantajlı krediye, en yakın PTT iş yerine gidip form doldurarak başvurulabiliyor.

Kamugundemi.com