Sürücülere haftanın ikinci müjdesi geldi! Devletten akaryakıta müdahale: Benzin motorin ve LPG'ye indirim duyurusu

Milyonlarca otomobil sahibi tarafından akaryakıt fiyatları hakkında araştırma devam ediyor. Bu noktada sürücüler kampanyaları sorgulamaya başladı.

Sürücülere haftanın ikinci müjdesi geldi! Devletten akaryakıta müdahale

Vakıfbank tarafından akaryakıt fiyatları için kampanya başlatılmıştı. Bu kampanya ay sonunda sona erecek. Kampanyaya katılanlara ise 60 TL puan hediye edilecek ve bu puanlar yakıt alımında toplam tutardan indirim yaptırılabilecek.

AKARYAKITA İNDİRİM

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceği bildirilerek kampanyanın müşteri bazında olduğu ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmadığı bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabildiği aktarıldı.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı ifade edilerek İşlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Aynı gün tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 8 Şubat 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 23 Şubat 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

SONRAKİ HABER