Şubat ayının emekli promosyon tutarını İş Bankası açıkladı! Bakın 2023 Şubat promosyonu ne

Şubat ayının emekli promosyon tutarını İş Bankası açıkladı! Bakın 2023 Şubat promosyonu ne
Emekli promosyonu kampanyaları 2023 yılı itibari ile daha da ön plana çıktı ve bankalardan açıklamalar gelmeye başladı. Üç yıl boyunca emekli maaşını aynı banka üzerinden alacağına dair taahhüt verildiği takdirde promosyonlardan faydalanma sözü veriliyor. İş Bankası promosyonu da merak konusu oldu.

Emekli maaşları tüm bankalarının kampanyalarına sebep olurken aynı zamanda erken emeklilik ile birlikte emekli maaşı alacak kişi sayısı da gün be gün artacak. Bu durum bankaların promosyonlarının öne çıkmasını sağladı ve promosyon ödemelerinin ne kadar olacağı merak edildi. Özellikle İş Bankası promosyonlarının ne kadar olacağına dair detaylar da belli oldu…

İş Bankası ne kadar emekli promosyonu verecek?

Emekli sayısının bir anda artacak olması ile birlikte emekli promosyonları ön plana çıktı. Her banka birçok emekli promosyonu kampanyası oluştururken İş Bankası da bu konuda öne çıkan bankalardan biri haline geldi. İş Bankası üzerinden üç yıl boyunca emekli maaşı alacağını taahhüt eden kişiler 4500 TL ve üzeri emekli maaşı promosyonunu alamaya hak kazanacak. Elbette 4500 alt limit olup değişiklik göstermektedir. Maaş aralığı dikkate alınarak bu ücret belirlenmektedir. 4500 TL ve üzeri promosyon ödemeleri 7500’e kadar çıkabiliyor. 3500 TL olarak belirlenen emekli maaşı veya altında kalan maaşlar için 4500 TL promosyon belirlendi. 3500 TL ile 7500 TL arasında emekli maaşı alacak olanlar için bu ücret 5250 TL olurken 7500 ve 10.000 TL arasındaki maaş alacak olan kişiler için 6750 TL promosyon ücreti çıkarıldı. 10.000 TL ve üzeri miktarlarda maaş alanlar için miktar 7500 TL olarak sonuçlandı.

Emekli promosyon başvurusu nasıl yapılıyor?

İş Bankası üzerinden emekli promosyonu almak isteyenler için bir başvuru süreci bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için İş Bankası internet sitesinden başvuru yapılabilir. Promosyonun detayları da bu esnada ayrıntılı bir biçimde öğrenilebilir. Güncel emekli promosyonlarını İş Bankası web sitesi üzerinden detaylı olarak öğrenmek mümkündür. Başvuruları da birkaç hamle ile yapmak mümkündür.