Son dakika gram altın 2 bin TL! İslam Memiş resmen açıkladı: Altını olanlar dikkat

Altının fiyatı hafta içi hafta sonu fark etmeksizin yakından takip edilirken altının ons fiyatının çok sert yükseldiği bildirildi. Gram altın için yeni rekor da paylaşıldı.

Son dakika gram altın 2 bin TL! İslam Memiş resmen açıkladı: Altını olanlar dikkat

Altının fiyatı hafta içi hafta sonu fark etmeksizin yakından takip edilirken altının ons fiyatının çok sert yükseldiği bildirildi. İslam Memiş ise altın fiyatları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Memiş açıklamalarında yeni gram altının kıracağı yeni rekoru da belirtti.

TAHMİNİNİ GÜNCELLEDİ

İslam Memiş açıklamalarında Yılın ilk çeyreğinde 1280’li rakamlar, 1350’li rakamlar, yıllık bazda 1450’li rakamlar sürpriz olmayacağını belirtti ve tahmini yeniden güncelledi. 

Memiş açıklamasında sadece gram altının değil diğer tüm değerli varlıklarda artış yaşanabileceğini ifade ederek gram altının rekor kırabileceği tarihi bile söyledi. İslam Memiş açıklamalarında elinde yatırımı olanların kesinlikle elden çıkarmaması gerektiğini bildirdi. 

GRAM ALTIN 2 BİN TL OLACAK 

İslam Memiş açıklamalarında Özellikle altın fiyatlarında yaşanacak olan yükselişin kademeli bir şekilde artacağını belirterek gram altının öncelikle 1.450 TL seviyelerine kadar yükselebileceğini vurguladı. Memiş açıklamalarının devamında yıl sonuna kadar gram altının 2 bin TL’yi görebileceğini paylaşarak seçime kadar altın fiyatlarının bu noktada kalabileceğini vurguladı.

SONRAKİ HABER