Sıfır faizli bir kredi çekip ihtiyaçlarını görmek isteyenler! İşte bankaların sıfır faizli kredileri

Yeni ekonomi politikaları ile sıkılaşan banka oranlarında sıfır faizli kredi bulmak bulunsa bile kredi oranlarının çok yüksek olması vatandaşın oldukça belini büktü. Ancak işte 2023 yılının sıfır faizli kredi veren bankaları…

Sıfır faizli bir kredi çekip ihtiyaçlarını görmek isteyenler! İşte bankaların sıfır faizli kredileri

Tüm ihtiyaçları için alım gücü düşen vatandaşların banka kredilerine yönelmesi bankaları da harekete geçirdi. Vatandaşların detaylıca araştırıp en iyi oranlı kredi imkanını bulmaya çalıştığı dönemde banka kredi kampanyaları da hız kazandı. Bu dönemde en çok dikkati ise sıfır faizli krediler oldukça araştırılmaya başlandı. İhtiyaçları için bir de faiz ödemek istemeyen vatandaşlara işte sıfır faizli kredi verene bankaların listesi…

Bankaların kredi oranları vatandaşları zorluyor!

Bankalarda alınan ekonomik sıkılaştırma programları ile düşen kredi ve vade oranlarının yanında faiz oranları da oldukça yükseldi. Artan pahalılıkta ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlar bankaların kredilerine yönelirken bankaların bu oranları da vatandaşların iyi bir araştırma yaparak kredi çekmesine en iyi oranı aramasını doğurdu. Sıfır faizli kredinin oldukça çok araştırılması üzerine hazırlanan liste oldukça dikkat çekti.

Sıfır faizli krediler…

  • Akbank, yeni müşterilerine özel olarak 7.500 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.
  • ING Bank, yeni müşterilerine özel olarak 5.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.
  • Yapı Kredi, yeni müşterilerine özel olarak 10.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.
  • Kuveyt Türk, yeni veya mevcut müşterilerine özel olarak 10.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç finansmanı sunuyor.
  • Denizbank, yeni veya mevcut müşterilerine özel olarak 10.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.
  • Garanti BBVA, yeni veya mevcut müşterilerine özel olarak 10.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli ihtiyaç kredisi sunuyor.
     

 

SONRAKİ HABER