Şekerbank Ekim ayında promosyon rakamlarını arttıracak mı?

Türkiye'de en büyük özel bankalar arasında yer alan Şekerbank emekli promosyon rakamları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Buna göre ise Ekim ayında yeni rakamlar ne kadar olacak merak ediliyor. Şekerbank Ekim ayında promosyon rakamlarını arttıracak mı?

Şekerbank Ekim ayında promosyon rakamlarını arttıracak mı?

Şekerbank Ekim ayında promosyon rakamlarını arttıracak mı? Türkiye'de en büyük özel bankalar arasında yer alan Şekerbank emekli promosyon rakamları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Buna göre ise Ekim ayında yeni rakamlar ne kadar olacak merak ediliyor. Türkiye'de yeni ayın gelmesi ile birlikte vatandaşlar promosyon rakamlarının ne kadara ulaşacağını merak ediyor. Buna göre ise Şekerbank'ın Ekim ayı ücretleri araştırılıyor. İşte detaylar ve daha fazlası kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

ŞEKERBANK EMEKLİLERE NE KADAR ÖDÜYOR?

Şekerbank Ekim ayında promosyon rakamlarını arttıracak mı?

Şekerbank resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre promosyon rakamları detayları haberde yer ediniyor.

"Emeklilere yönelik sektörde ilk ve tek olan uygulamalar ile birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Şekerbank, emekli müşterilerinin maaş aralıkları ve kredi kartı harcamalarına göre 1.600 TL’ye varan promosyon ödemesi sunuyor.

Maaş aralıklarına göre 1.300 TL’ye varan promosyon imkanından yaralanabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri ayrıca sektör ayrımı olmaksızın koşulsuz olarak 1.500 TL’lik kredi kartı harcamalarına karşılık 300 TL bonus kazanma şansı yakalıyor. Şekerbank, bireysel müşterilerine sunduğu promosyon ve avantajlara ek olarak 3 ay ertelemeli nakit desteği fırsatı da sağlıyor.

Yurtiçindeki tüm banka ATM’lerinden masrafsız olarak para çekebilen ve bakiye sorgulayabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri, tüm mevduat hesapları ile gerçekleştirecekleri tasarruflar için avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor ve hesap işletim ücretinden de muaf oluyor.

Tüm işlemlerde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra Şekerbank emekli maaş müşterileri, internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Emekliler 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabilirken, sağlık sorunları olması durumunda ise maaşları adrese teslim ediliyor."

Şekerbank promosyon rakamlarına dair detaylar..

ŞEKERBANK EKİM AYI EK ÖDEMELERİNİ ARTTIRACAK MI?

Şekerbank Ekim ayında emeklilere ödediği promosyon rakamlarını arttıracak mı sorusu sorulmaya başlandı. Buna göre ise 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir'de kurulan Şekerbank'tan yeni ay da kampanya gelmesi bekleniyor.

Oldukça düşük kalan promosyon rakamlarının Ekim ayı ile birlikte güncellenmesi gündemde yer ediniyor.

Promosyon ödemeleri hakkında sıcak gelişmeler olduğunda bilgi almak için Kamu Gündemi mobil uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve takip edebilirsiniz.

Android için tıklayarak indirin.
Apple için tıklayarak indirin.