Şaka değil gerçek! O ürüne rekor zam geldi artık paketi 525 TL'den satılacak

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın her gün takip ettiği zam gelişmelerinde yeni haberler gündemde yansımaya devam ediyor.

Şaka değil gerçek! O ürüne rekor zam geldi artık paketi 525 TL'den satılacak

Şaka değil gerçek! O ürüne rekor zam geldi artık paketi 525 TL'den satılacak - Türkiye'de milyonlarca vatandaşın her gün takip ettiği zam gelişmelerinde yeni haberler gündemde yansımaya devam ediyor. Bu doğrultuda dün akşam saatlerinde paylaşılan ekran görüntüsü ile birlikte bulaşık makinesi tabletlerine rekor zam geldiği gözlemlendi. Buna göre ise bulaşık makinesi tableti 120 adetli olanı 525 TL'ye yükseldi.

Türkiye'de vatandaşlar yaşanılan ekonomik problemler nedeniyle zor günler geçirmeye devam ederken o ürüne gelen zamda herkesi şok etti. Fiyatı 250 TL bandında satılan bu ürüne gelen son zam sonrası vatandaşlar gözlerine inanamadı. Fiyatının gram altınla yarıştığı ürünler arasına eklenen bulaşık makinesi tableti ürünleri de gündemde yer edinmeye devam ediyor.

BULAŞIK MAKİNESİ TABLETİ 525 TL OLDU

Şaka değil gerçek! O ürüne rekor zam geldi artık paketi 525 TL'den satılacak

Vatandaşlar su tasarrufu sağlamak amacıyla bulaşık makinesi alırken bu süreçte tabletlere gelen son zamlar ise vatandaşı çaresiz bıraktı. Buna göre ise Fairy Platinum Plus Bulaşık Tableti 120'li ürünü 525,75 TL'den satışa çıktı.

BULAŞIK TABLETİ ÜCRETLERİ 

Şaka değil gerçek! O ürüne rekor zam geldi artık paketi 525 TL'den satılacak - Resim : 2

Bulaşık makinesi tabletlerinde yeni fiyat listeleri belli oldu. Buna göre ise ücretler şu şekilde vatandaşlarla paylaşıldı:

  • Fairy Platinum 72 yıkama bulaşık makinesi deterjanı kapsülü limon kokulu 250,90 TL
  • Fairy hepsi bir arada 120 yıkama bulaşık makinesi deterjanı kapsülü limon 350 TL'den 280,12 TL'ye düştü.
  • Finish Hepsi Bir Arada 55 tablet bulaşık makinesi deterjanı 110,95 TL
  • Fairy Platinum Plus 120 kapsül 525,75 TL
  • Fairy platinum plus 75 yıkama bulaşık makinesi deterjanı kapsülü 335,50 TL

Elde edilen verilere göre vatandaşlar bulaşık makinesi tabletlerini her yıkamada bir adet kullanırken 525,75 TL'lik üründe ise atacakları adet ücreti 4,38 TL olarak belirtildi.