Sabahın ilk saatlerinde belli oldu altın fiyatları tersine döndü! Gram ve çeyrek hızla yükseliyor: İşte altın fiyatları

Türkiye'de en merak edilen konular arasında yer alan altın fiyatları merakla araştırılıyor. Son haftalarda sürekli düşüş eğiliminde olan gram ve çeyrek altın tam tersine döndü. Sabahın ilk saatlerinde belli oldu altın fiyatları tersine döndü! Gram ve çeyrek hızla yükseliyor: İşte altın fiyatları

Sabahın ilk saatlerinde belli oldu altın fiyatları tersine döndü! Gram ve çeyrek hızla yükseliyor

Sabahın ilk saatlerinde belli oldu altın fiyatları tersine döndü! Gram ve çeyrek hızla yükseliyor: İşte altın fiyatları - Türkiye'de en merak edilen konular arasında yer alan altın fiyatları merakla araştırılıyor. Son haftalarda sürekli düşüş eğiliminde olan gram ve çeyrek altın tam tersine döndü. Küçük ve büyük yatırımcıların dostu altın fiyatları 27 Eylül 2022 Salı gününe hareketli başladı. Buna göre ise fiyatlar bir anda yukarı doğru yükselmeye devam ederken sabahın ilk saatlerinde ise altın fiyatları yukarı yönlü çıkışını sürdürüyor. 

Türkiye'de her gün araştırılan altın fiyatları en çok merak edilen yatırım araçları arasında yer alıyor. Altın alıp altın borçlanan binlerce vatandaş bu süreçte fiyatları merakla araştırırken aşağı yönde devam eden rakamlar tekrar yükselişe geçti. Buna göre ise gram altın fiyatı adım adım 1000 TL barajına doğru ilerliyor. Gram ve çeyrek fiyatlarında ki yükseliş günün ilk saatleri itibari ile yükselirken yatırımcılar uzun süredir beklediği atağın artık gelmesini bekliyor.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR, KAÇ TL?

Sabahın ilk saatlerinde belli oldu altın fiyatları tersine döndü! Gram ve çeyrek hızla yükseliyor: İşte altın fiyatları

Sabah saatlerinin ilk ışıkları ile birlikte ekonomiyi takip eden milyonlar ve yatırımcılar bu sorunun cevabını araştırıyordu. Piyasaların açılması ile birlikte altında yukarı yönlü yükseliş yaşanmaya devam ediyor. Yatırım yapan ve borçlanan vatandaşların merak ettiği altın rakamları her gün sıklıkla araştırılıyor. Vatandaşlar fiyatları araştırmaya devam ederken detaylar ise her zaman olduğu gibi Kamu Gündemi adresinde yer edinmeye devam ediyor. İşte günün altın rakamları, kaç TL olduğu ve tüm detaylar.

GRAM ALTIN FİYATI KAÇ TL

Alış: 968,78 

Satış: 968,96 

ALTIN/ONS ($) FİYATI KAÇ TL

1.635,60

1.635,88

ÇEYREK ALTIN FİYATI KAÇ TL 

1.611,00

1.637,00

CUMHURİYET ALTINI FİYATI KAÇ TL 

6.422,00

6.526,00

YARIM ALTIN FİYATI KAÇ TL 

3.212,00

3.283,00

 

14 AYAR BİLEZİK GRAMI FİYATI KAÇ TL 

543,54

652,81

22 AYAR BİLEZİK GRAMI FİYATI KAÇ TL

897,50

931,30

ATA ALTIN FİYATI KAÇ TL

6.457,40

6.560,90