Promosyon ödemelerinde yeni rekor geldi! Memurlar 3 yıllığına 37 bin 250 TL ödeme alacak

Türkiye'de yapılan promosyon ödemeleri ile ilgili yapılan anlaşmaların detayları gündeme bomba gibi düşüyor. Buna göre ise promosyon ödemelerinde anlaşılan o rakam gündemde büyük etki yarattı. Promosyon ödemelerinde yeni rekor geldi! Memurlar 3 yıllığına 37 bin 250 TL ödeme alacak

Promosyon ödemelerinde yeni rekor geldi! Memurlar 3 yıllığına 37 bin 250 TL ödeme alacak

Promosyon ödemelerinde yeni rekor geldi! Memurlar 3 yıllığına 37 bin 250 TL ödeme alacak  - Türkiye'de yapılan promosyon ödemeleri ile ilgili yapılan anlaşmaların detayları gündeme bomba gibi düşüyor. Buna göre ise promosyon ödemelerinde anlaşılan o rakam gündemde büyük etki yarattı. Gelen haberler doğrultusunda memurlar bankalar ile 3'er yıllık promosyon anlaşmaları gerçekleştiriyor. Buna göre ise anlaşılan ödemeler memurların hesaplarına yatırılıyor.

Gün geçtikçe banka promosyonları ile ilgili sıcak gelişmeler gündeme dair düşerken bu süreçte ise bir rekor daha geldi. Geçtiğimiz günlerde bir üniversitede ödenen promosyon rakamı 34 bin TL olarak açıklanırken yeni rekor ise bu sefer Türk Sağlık Sen tarafından açıklandı. Sendika tarafından gelen açıklamaya göre ise şu ifadelere yer verildi.

HARRAN ÜNİVERSİTESİ PROMOSYONDA 37 BİN 250 TL'LİK ANLAŞMA YAPTI

''Yetkili sendika Türk Sağlık Sen olarak katıldığımız Harran Üniversitesi promosyon ihalesi Türkiye rekoru kırarak 3 yıllığına 37 bin 250 TL ile sonuçlandı.'' ifadeleri kullanıldı.

Türkiye'de memurların maaşlarını alacağı bankalarda aylıklar ödenirken kurumlar ise bu süreçte ihale düzenleniyor. En yüksek promosyon teklifini yapan bankanın teklifleri kabul edilirken Türkiye'de an itibariyle Harran Üniversitesi'nde ki memurlar 3 yıllığına 37 bin 250 TL ödeme alacak.