Öyle bir indirim yapıldı ki kota sınırlaması getirildi! 16'lı tuvalet kağıdı 25 TL'ye kadar düştü: Acele eden indirimli alacak

İndirim bekleyen vatandaşlara sevindiren haber geldi. 3 Katlı 16’lı paket tuvalet kağıdı için indirim açıklandı ve tuvalet kağıdının satışı 25 TL’den satılacağı aktarıldı.

Öyle bir indirim yapıldı ki kota sınırlaması getirildi! 16'lı tuvalet kağıdı 25 TL'ye kadar düştü

3 Katlı 16’lı paket tuvalet kağıdı için indirim duyuruldu ve tuvalet kağıdının satışı 25 TL’den yapılacağı paylaşıldı. Almak isteyenler için son tarih 31 Ocak 2023 olarak açıklandığı bildirildi. Avansas yeni kampanyalarını duyurdu ve bu kampanya duyurusunda 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar, 16’lı Paket tuvalet kağıdını 25 TL’den alabilecekleri paylaşıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanya Avansas’ tan vereceğiniz ilk siparişe özel olduğu belirtilen duyurunun devamında Sepetinize, kampanyalı ürün haricinde 250 TL ve üzeri tutarda ürün eklemeniz gerektiği ifade edildi. Bununla beraber her müşterinin kampanyadan 1 kez yararlanabileceği 25 TL’ye alınacak ürün 1 adet için geçerli olacağı ifade edildi.

Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlı olduğu belirtilerek Kampanya 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olduğu paylaşıldı. Yapılan kampanya duyurusunun devamında bu kampanyanın Avansas.com’un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemeyeceği aynı adrese birden fazla verilen siparişler iptal edileceği bildirildi.

İşte indirim görseli:

Öyle bir indirim yapıldı ki kota sınırlaması getirildi! 16'lı tuvalet kağıdı 25 TL'ye kadar düştü: Acele eden indirimli alacak

SONRAKİ HABER