O banka market alışverişlerinde para hediyesi kampanyasını duyurdu!

Akbank market alışverişlerinde geçerli olmak üzere toplamda 60 TL chip-para kazanma fırsatını duyurdu. Akbank internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanyasında tüm detayları müşterileri için duyurdu. Kampanyaya katılım için son tarih 30 Kasım 2022 olarak belirlendi.

O banka market alışverişlerinde para hediyesi kampanyasını duyurdu!

Akbank müşterileri için market, manav, kasap ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapılacak 2. ve sonraki 250 TL üzeri harcamada 20 TL , toplamda 60 TL chip-para kazanma fırsatını internet sitesi üzerinden açıkladı. Banka tarafından açıklanan bu kampanya ile ilgili tüm detaylar şu şekilde;

KAMPANYA DETAYLARI

Akbank internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu market alışverişleri için geçerli olan kampanyasının detaylarını belirtmiştir. Kampanya detayları şöyle;

 • Kampanya 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her market, manav, kasap ve şarküteri harcamanıza 20 TL , toplamda 60 TL chip-para yüklenecektir.
 • Söz konusu kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından ” MARKET ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmekle birlikte Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması sağlanmalıdır. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanacaktır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız. 
 • Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanmış olur.
 • Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 60 TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
 • Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.
 • ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Akbank tarafından düzenlenen bu kampanyaya katılım için son üç gün. Kampanya için son tarih 30 Kasım 2022 olarak belirtilmiştir. Bu tarihe kadar kampanya detaylarında belirtilen katılım seçeneklerden birini seçerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER