Nakit ihtiyacı alanlara bankadan büyük jest! Sadece müşterisi olanlara 0,49 faizle nakit desteği

Bütçesini düşünen vatandaşlara az faizli kredi desteği imkanı. Bu banka müşterisi olan vatandaşlara hemen kredi sonucu verecek. İşte haberimizin devamında banka hakkındaki tüm detaylar sizlerle…. 

Nakit ihtiyacı alanlara bankadan büyük jest! Sadece müşterisi olanlara 0,49 faizle nakit desteği

Düşük faiz oranı ile beraber kredi kullanacak olan kişilere banka tarafından duyurular yapılmaya başlandı. O banka müşterilerine jest yapacak. İşte tüm detaylar. 

Hangi banka müşterilerine imkan sağlayacak 

Bankalar üzerinden düşük faizler ile kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için şartlar uygun görüldüğü halde kredi ödeme imkanları sağlanmaktadır. 0.49 faiz oranı ile beraber ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara banka müşterisi olmaları halinde, ihtiyaç kredi ödemesi yapılmaktadır. Ziraat bankasının yapmış olduğu bu kampanya ile düşük faiz oranları kullanılarak kendi Bankası’ndan maaş almakta olan ve daha öncesinde kredi veya kredi kartı kullanıp düzenli ödeme yapan vatandaşlara verilecektir. 10.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kullanabileceğiniz kredi başvurusu için vatandaşların emekli olmaları durumunda, emekli maaş hesapları üzerinden işlemler yapılmaktadır. Eğer emekli olan vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçları varsa şubeye gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kredi kullanmaya hak kazanabilecekler. Kampanya detayları hakkında web sitelerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. 

Ziraat bankasının 0.49 faizli kredi kampanyası 

Ziraat bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların düşük faiz oranı ile beraber işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekleri ihtiyaç kredisinde 0.49 faiz oranı ile işlem yapacakları açıklandı. Kamu bankası olarak hizmet vermekte olan ziraat bankası yapmış olduğu bu kampanya ile beraber uygun faizleri ile , vatandaşlara kredi imkanı sağlarken en kısa sürede sonuç alabilmeniz için kredi kampanyası hakkındaki tüm detayları paylaştı. Acil ihtiyaçlarınızın olması halinde kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılarak ziraat bankasının başlatmış olduğu düşük faizli kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranları ile beraber vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından ekstradan üç ay ertelemeli olarak toplamda 36 ay vadeli kredi imkanını da erişebilirsiniz. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu krediden faydalanacak mısınız? 

 

 

SONRAKİ HABER