Market alışverişlerinde büyük destek! 175 TL'ye kadar o kişilerin hesabına gönderilecek! 31 Ocak'a kadar geçerli!

Market fiyatlarında yaşanan artış sonrasında yeni kampanyalar duyurulmaya başladı. ING Bank’tan gelen destek ile bu kişilerin hesaplarına 175 TL’ye kadar bonus verilecek!

Market alışverişlerinde büyük destek! 175 TL'ye kadar o kişilerin hesabına gönderilecek!

Türkiye’de son dönemde artan enflasyon ve diğer ekonomik unsurlar nedeniyle market fiyatlarında ciddi bir artış yaşandı. Hayat pahalılığının artmasının ardından vatandaşlar ise market alışverişlerini ucuza getirecek yöntemleri araştırmaya başladılar.

ING Bank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında ING Kredi Kartı ile yapılacak market alışverişlerinde 175 TL bonus fırsatı sunulacak. Bonus üye iş yeri marketlerde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak harcamalar için geçerli kampanya 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak.

MARKET ALIŞVERİŞLERİNDE 175 TL BONUS!

Market alışverişlerinde büyük destek! 175 TL'ye kadar o kişilerin hesabına gönderilecek! 31 Ocak'a kadar geçerli!

ING Kredi Kartı ile 1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılacak market alışverişleri için ilgili kişilerin hesaplarına 175 TL bonus verilecek. Tek seferde veya farklı günlerde yapılacak 300 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 35 TL, toplamda ise 175 TL bonus kazanma şansı sunulacak.

Alışverişlerin her birinin farklı günlerde yapılması gerekmektedir. Aynı gün içinde yapılan harcamalarda sadece bir harcama kampanyaya dahil edilmektedir. ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce GIDA yazıp 2205’e SMS göndermeleri gerekecektir. Kampanya sadece yurt içinde yapılacak harcamalarda geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar 7 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir. 300 TL ve üzeri harcamalarda geçerli 175 TL bonus kampanyası sadece ilgili kartlar ile yapılacak ilgili harcamalar için geçerli olacaktır.

SONRAKİ HABER