Maaş promosyonlarına dev zam geldi! Yeni anlaşma açıklandı 30 bin TL 15 Aralık'ta yatırılacak!

Türkiye'de maaş promosyonları ülke gündemine doğrudan etki etmeye devam ediyor. Bu doğrultuda yeni anlaşma gündeme bomba gibi düştü.

Maaş promosyonlarına dev zam geldi! Yeni anlaşma açıklandı 30 bin TL 15 Aralık'ta yatırılacak!

Maaş promosyonlarına dev zam geldi! Yeni anlaşma açıklandı 30 bin TL 15 Aralık'ta yatırılacak! Türkiye'de maaş promosyonları ülke gündemine doğrudan etki etmeye devam ediyor. Bu doğrultuda yeni anlaşma gündeme bomba gibi düştü. Kamuda görevli personellerin yeni maaş promosyon anlaşmaları gündemde yer edinmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından gelen yeni promosyon anlaşmasına göre 7500 personel için 30 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı açıklandı.

Türkiye'de özel ve kamu bankaları memur emeklilerine yönelik yeni promosyon anlaşmaları gerçekleştirirken bu süreçte de yeni haberler gelmeye başladı. Uludağ Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre; bünyesinde görevli 7.500 çalışanına 30’ar bin TL promosyon ödemesi yapılacağı aktarıldı ve bu anlaşma doğrultusunda 30.000 TL’lik promosyon ödemeleri 15 Aralık 2022 tarihinde çalışanların hesaplarına yatırılacağı vurgulandı.

PROMOSYON ANLAŞMASINA KATILANLAR

Promosyon anlaşmasına katılan Uludağ Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ahmet Saim Kılavuz, Rektör Yardımcıları Profesör Doktor Adem Doğangün, Profesör Doktor İrfan Kırışlıoğlu, Üniversite Genel Sekreteri Osman Dikmen, TEB Bölge Müdürlüğü Direktörü Ersin Sağlam, TEB Perakende Bankacılık Bölge Satış Müdürü Yunus Olgaç ve BUÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanı Kamuran Üstün anlaşmaya katılanlar arasında yer aldı.

30 BİN TL ÖDENECEK

Uludağ Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Ahmet Saim Kılavuz tarafından yapılan açıklamalarda imza töreninde; büyük bir üniversite olduklarını ve bu süreçte promosyon ödemelerini çıkarmış oldukları ihalede şu ifadelere yer verdi.

Çok sayıda banka temsilcisi açtığımız ihaleye katıldı. Yapılan müzakereler ve karşılıklı fedakarlıklar ile güzel bir noktaya geldik. Sonuçlara baktığımızda hepimiz için kazançlı bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Akademik ve idari personelimize, tüm çalışanlarımıza ve bankamıza hayırlı olmasını diliyorum. Önceki bankamızla güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Şimdi artık yeni dönemde yeni bir banka ile çalışacağız. Verimli bir süreç geçirmeyi temenni ediyorum

YENİ ANLAŞMALAR BURADA

Promosyon ödemelerinde yeni anlaşmalar açıklanmaya devam ediyor. Buna göre ise her yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin:

ANDROİD İÇİN TIKLA

APPLE İÇİN TIKLA

SONRAKİ HABER