Kuveyt Türk bankası Öğretmenler gününü 3 özel kampanya ile kutladı

Öğretmenler gününe özel olarak bir kampanya düzenlemiş olan Kuveyt Türk Bankası, öğretmenleri hem indirim hem de artı para puanlar ile buluşturmak için harekete geçti.

Kuveyt Türk bankası Öğretmenler gününü 3 özel kampanya ile kutladı

Her yıl tüm Türkiye’de coşku ile kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü, 2022 yılı için de başladı. Öğretmenlerine minnetlerini göstermek için harekete geçen veliler ile öğrencilerin yanı sıra pek çok kurum ve kuruluş da bugünü daha anlamlı bir hale getirmek için kampanyalar düzenlediğini açıkladı. O kuruluşlardan biri olan Kuveyt Türk Bankası, geçtiğimiz gün ‘Öğretmenler Günü Kampanyası’ adı altında bir duyuru yayınlayarak, tüm öğretmenlere seslendi.

Yüksek faizli mevduat hesaplarından; düşük faizli kredi kullanımlarına kadar pek çok alanda sağladığı avantajlar ile dikkat çeken Kuveyt Türk Bankası, şimdi de öğretmenler gününe özel hem indirim hem de artı puan kampanyası düzenlemesiyle gündeme geldi. Öğretmenlerin bu özel gününü kutlamak adına çeşitli kampanyalar düzenlemiş olan Kuveyt Türk Bankası, kampanyasından yararlanma şartlarını da kamuoyu ile paylaştı.

KUVEYT TÜRK BANKASI, ÖĞRETMENLER İÇİN ÖZEL BİR HAFTA AYIRDI

24 Kasım Öğretmenler Günü için geçtiğimiz günlerde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, tren seyahatlerinde yüzde 50 indirim sunacağını duyurmuştu. Kasım ayının sonuna kadar devam edecek bu kampanyaya PTT, kargo ücretlerinde indirim ile destek verirken; Kuveyt Türk Bankası ise hem indirim hem de artı para puan kampanyası ile destek verdi.

Öğretmenlere bir gün değil, yaklaşık bir hafta ayıran Kuveyt Türk Bankası, 21 Kasım 2022 tarihinden 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olacak öğretmenler günü kampanyalarını arka arkaya sıraladı. Sağlam Kart ile yapılacak olan alışverişleri kampanyaya sokan Kuveyt Türk Bankası, aynı zamanda otomatik fatura talimatlarını ve BES ödemelerinde avantajlar yaratacağını duyurdu.

KUVEYT TÜRK BANKASI, ÜÇ KAMPANYA İLE ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Öğretmenler gününe özel olarak üç ayrı kampanya düzenlemiş olan Kuveyt Türk Bankası, Sağlam Kart ile yapılacak 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde öğretmenlere 100 TL indirim sağlayacağını belirtti. Bunun için kampanyaya katılım şartı koyan Kuveyt Türk Bankası, ‘ONAY OGRTM’ yazıp 2848’e SMS gönderen müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini ifade etti. Üstelik Kuveyt Türk Bankası’nın tek kampanyası da bu olmadı.

Öğretmenlerin 3 adet fatura talimatı vermesi ya da var olan fatura talimatlarını 3’e tamamlaması halinde de avantajlı bir kampanya düzenlediğini duyuran Kuveyt Türk Bankası, 100 TL Altın Puan hediye edeceğini açıkladı. Şubede avantajlı BES oranlarını öğretmenlerine sunmaya başlamış olan Kuveyt Türk Bankası, müşterilerin her bir kampanyadan sadece bir kez yaralanabileceğini belirtti.

SONRAKİ HABER