Kiracılar artık daha dikkatli! Ev sahiplerinin akıl oyunlarına artık son

Kiracılar bu gerçeği bildikleri zaman artık tuzağa düşmüyorlar. Ali cengiz oyunlarında siz daha kurnaz olun ve bu hatalara düşmeyin!!! Kiracılar bunu öğrendikleri zaman şok olacaklar. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

Kiracılar artık daha dikkatli! Ev sahiplerinin akıl oyunlarına artık son

Ev sahiplerinin kurnazlığını bitirecek olan formül paylaşıldı. Artık kiracılar bu durumda daha dikkatli olacak. Kiracılar bu durumda ne yapacaklar? İşte tüm detaylar. 

Kiracılar bunu bildikten sonra rahat edecek

Ev sahipleri kiracılar ile anlaşamadığı zaman evden çıkarmak için hamleler yaparsa bu yolları bilmeniz halinde durumları lehinize çevirebilirsiniz. Son zamanlar yaşanan en sık tartışmalardan biri de ev sahibi ve kiracıların çıkması yönünde ne yapacaklarını bilemeyecek bir hale geldiler. Uyanık olan ev sahiplerinin oyunlarını ters düz edecek olan detaylar belli oldu. Enflasyon, faiz ve yüksek kira artışları derken bir uyarı da en sonunda kiracılardan gelmeye başladı. Kira bedellerinin hızlı bir şekilde artışı da ev sahiplerinin uyanık olmasına yol açtı. Ev sahiplerinin sürekli olarak kira artışı yapması kiracıların başını büyük derde sokmaya başladı. Olaylar bu şekilde devam ederken uzman isimler tarafından açıklamalar da geldi. 

Kiracılar bu durumu bilmeli!!! 

Günümüzde birçok insanın büyük bir çıkmaza girdiği ev sahibi ve kiracı çekişmelerin de şok edici bir olay daha yaşandı. Kiracıyı evden çıkarmak için uyguladığı bu yöntem ise artık ipleri koparmaya yetti. Çeşitli hileler ile kiracıların evden çıkarmak isteyen ev sahipleri çeşit yollara başvurdular. İlk olarak kiracıları kira ödemeleri için yapmış olduğu hesapları kapatan ev sahipleri “kiracım kiramı ödemiyor ben çok mağdur oluyorum” ifadelerini kullanarak mahkemelerin yolunu tutuyor. Tam da bu konu üzerinde uzman isimler tarafından uyarlar geldi. Avukat Yasin Özkan kiracıları kurtarmak için bir çözüm önerisi söyledi. Kiracıların kiralarını ödemek istediklerini beyan etmiş olduğu bir yazı ile mahkemeye başvurabileceklerini söyledi. Durum bu şekilde olunca mahkeme kararı ile yeni bir şekilde ev kirası ödemek için hesap açıldığını belirtip herhangi bir tahliye işlemleri ile de uğraşmayacaklarını dile getirdi. Yükselen enflasyon fiyatlarının karşısında ev sahipleri kiracılarını çıkarıp daha yüksek miktarda kira isteyerek mağdur durumuna koymaktadırlar. 

SONRAKİ HABER