İstanbulkart kullananlar dikkat! Kampanya duyuruldu 1 ay sürecek o paralar geri hesaba iade edilecek

İstanbullu vatandaşların kişiselleştirilmiş kartlarını her alanda kullanabilmesi ile birlikte kampanyalar da peş peşe açıklanıyor.

İstanbulkart kullananlar dikkat! Kampanya duyuruldu 1 ay sürecek o paralar geri hesaba iade edilecek

İstanbulkart kullananlar dikkat! Kampanya duyuruldu 1 ay sürecek o paralar geri hesaba iade edilecek - İstanbullu vatandaşların kişiselleştirilmiş kartlarını her alanda kullanabilmesi ile birlikte kampanyalar da peş peşe açıklanıyor. Bu kampanya haberi bir anda ülke gündemine yayılırken İstanbulkart ile Halk Bakkallar'da yapılacak olan ödeme işlemlerinde yüzde 20'si geri iade edilecek.

İstanbulkart açıkladığı yeni kampanya ile birlikte; Halk bakkallarda yapılacak bu işlemlerin yüzde 20'sini geri iade edeceğini bildirdi.

Halk bakkallarda yapacağın İstanbulkart ödemelerinin %20’si ödeme yaptığın İstanbulkart’a iade!

İstanbulkart kullananlar dikkat! Kampanya duyuruldu 1 ay sürecek o paralar geri hesaba iade edilecek

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 28 Kasım – 28 Aralık 2022

Kampanya Koşulları:

Tüm Halk Bakkallarda İstanbulkart ile yapılan ödemelerin %20’si ödeme yapılan İstanbulkart’a talimat olarak yüklenecektir. 

Kampanya süresince İstanbulkart ile yapılan her Halk Bakkal ödemesinde %20 iade yapılacaktır.

Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.

Bir kullanıcı kişiselleştirilmiş İstanbulkart’ı ile birden fazla kez kampanyadan faydalanabilir. 

Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Kullanıcının kampanya katılım şartlarını sağladığının tespit edilebilmesi için kampanyaya katılmadan önce açık rıza tercihlerinin onaylı olması gereklidir. 

Kullanıcıların kampanyalardan faydalanabilmesi, katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi, kampanyalardan haberdar olabilmesi için önceden alınan ticari ileti izinlerinin onaylı olması gereklidir. 

Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.

Kullanıcının push bildirimi kapalı olması halinde Belbim AŞ kayıtlarında kullanıcının SMS ticari elektronik ileti izni varsa ödül bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni yoksa kullanıcılara ödül TL yüklemesi yapılacak ancak SMS iletişimi yapılamayacaktır. 

Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında ödül TL yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

İstanbulkart yeni yılda da tüm kampanyalarına devam edecek. 16 milyon vatandaşın kullandığı İstanbulkart'lar ile işlem hareketleri artmaya devam ediyor.

SONRAKİ HABER