İş Bankası’ndan sıfır komisyon kampanyası! Başvurana 1 yıl boyunca ücretsiz

2023 Ocak ayının sonuna doğru gelirken bankalardan da kampanya haberleri gelmeye devam ediyor. İş Bankası da yeni müşterileri için bir kampanya duyurusu yaptı. Yeni müşterileri için sıfır komisyon uygulamaya başladıklarını açıkladı.

İş Bankası’ndan sıfır komisyon kampanyası! Başvurana 1 yıl boyunca ücretsiz

Bankalar yeni müşterileri için nakit avans, kredi ve pek çok seçeneğin olduğu kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. İş Bankası da mobil uygulamayı indiren yeni müşterileri için bir kampanya başlattı. Peki, kampanyanın şartları nelerdir? İşte haberin merak edilen tüm detayları…

İş Bankası’ndan yeni müşterileri için kampanya

Bankalar arasındaki kampanya yarışı devam ederken, kampanya duyuruları da vatandaşların gündeminde yerini alıyor. İş Bankası da yeni müşterileri için bir kampanya başlattı. İş Bankası mobil uygulamayı indiren yeni müşterileri için 1 yıl boyunca para transferleri ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacağını bildirdi. Yeni müşterileri artık para transferlerinde ödeme konusunda ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler. Bankalar genel olarak her sene FAST, EFT ve havale işlemlerinden yüksek miktarda ücret alırken, İş Bankası bu kapsamda yeni kampanyasını başlattı. EFT, havale işlemlerine ücret ödemek istemeyenler İşCep uygulamasını indirerek, İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. Peki, sıfır komisyon kampanyasının şartları nelerdir?

Sıfır komisyon kampanyasının şartları nelerdir?

İş Bankası mobil uygulaması indirerek 1 yıl süreyle sıfır komisyon kampanyasından yararlanabilirsiniz. Para transferlerine ve EFT işlemlerine ücret ödemek istemeyenler için başlatılan bu kampanyanın detayları da sorgulanmaya başladı. İş Bankası’nın yeni müşterileri için sunduğu bu bir yıl süreyle sıfır komisyon kampanyası kapsamında detaylar İş Bankası resmi internet sitesinde yer almaktadır. Bankanın duyurusuna göre;

  • İstisna tek seferde 50 bin TL’ye kadar olan tutarları kapsamaktadır.
  • İstisna, iş saatleri dışındaki FAST etkinlikleri için geçerli değildir.
  • Tatil günlerinde yapılan EFT/HIZLI işlemler istisna kapsamında değildir.
  • Mesai saatleri dışında ya da geç (hafta içi saat 16:00’dan sonra) EFT(FAST, EFT mesai saatleri dışında EFT, para transferi, çoklu talep edilen para transferi ve KKTC şubeleri ile yapılan para transferlerini kapsamayacağı bildirildi.
SONRAKİ HABER