İş Bankası müşterileri için duyuruldu! O tarihe kadar başvurana 10 bin TL nakit desteği verilecek

Türkiye'de milyonlarca vatandaş için bankalardan kart kampanyaları duyurulmaya devam ediyor.

İş Bankası müşterileri için duyuruldu! O tarihe kadar başvurana 10 bin TL nakit desteği verilecek

İş Bankası müşterileri için duyuruldu! O tarihe kadar başvurana 10 bin TL nakit desteği verilecek - Türkiye'de milyonlarca vatandaş için bankalardan kart kampanyaları duyurulmaya devam ediyor. Buna göre ise banka tarafından gelen son dakika açıklamasında 10 bin TL'ye varan faizsiz nakit avans verileceği paylaşıldı.

İş Bankası tarafından yapılan kampanya duyurusunda şu ifadelere yer verildi. İşCep üzerinden İş Bankalı olanlara 10 bin TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans ayrılacağı..

İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı!

İş Bankası müşterileri için duyuruldu! O tarihe kadar başvurana 10 bin TL nakit desteği verilecek

İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığından yararlanın!

Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 10.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın! 

Kampanya detayları: 

Kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vatandaşlar İş Bankası'na hemen başvurarak ya da aktif müşterileri ise kredi kartı çıkarımı sağlayarak 300 TL'den başlayarak 10 bin TL'ye kadar faizsiz nakit avans kullanabilecek.