İş Bankası harekete geçti! Maximum Kart sahipleri hesabına 120 TL yatıracak

İş Bankası, ekonomik zorluk çeken vatandaşlarının yanında olmaya devam edeceğini bir kez daha gösterdi. Yeni duyurduğu iki kampanyası ile birlikte katılım sağlayanların Maximum Kart hesaplarına 120 TL yatıracağını açıkladı.

İş Bankası harekete geçti! Maximum Kart sahipleri hesabına 120 TL yatıracak

Yapı Kredi yükselen akaryakıt fiyatlarına karşı harekete geçti! Maximum Kart kullanıcılarına 120 TL verecek - İş Bankası, Maximum Kart kullanıcılarına özel iki kampanya birden geldi. Artan akaryakıt fiyatlarına karşı harcadıkça kazanacağınız sistemde bu sefer değişiklik oldu. Yaşanan değişiklikte bir değil iki fırsat birden sağlanıyor. İşCep uygulaması üzerinden katılım sağlayanların hesaplarına 120 TL kazanma fırsatı ayağınıza geldi.

Ekonomik zorluk çeken vatandaşların seslerine kulak veren İş Bankası, hafta içinde indirim ve zam gelen akaryakıt üzerinde bu sefer bir değil iki kampanyayı birden duyurdu. Anlaşmalı akaryakıt ofislerinde yakıt satın alımında belirli tutarda harcama yaptığınız an hesabınıza anında 120 TL birden yatırılacak. Kampanya katılım sağlayan Maximum Kart kullanıcıları şartları dikkatli okumanız gerekiyor. Belirli tarih aralığında, anlaşmalı petrol ofislerinde, belirli tutar limitinde üst üste harcama yaparak kademeli olarak toplam 120 TL kazanacaksınız.

İş Bankası, Maximum Kart kullanıcılarına özel bu yıl sonuna kadar birden fazla kategoride harcadıkça kazanacakları kampanyalarını duyurdu. Eğitim, sağlık, market, restoran, tatil, giyim sektörü, internet siteleri ve nice alanlarda anlaşmalı noktalardan alışverişlerinizde harcamalarınıza ek tanımlı hesabınıza kademeli olarak MaxiPuan yatıracak. Maximum Kart hesaplarına 120 TL MaxiPuan.

İş Bankası harekete geçti! Maximum Kart sahipleri hesabına 120 TL yatıracak

İŞ BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI

Maximum Kart kullanıcıları, 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 70 TL MaxiPuan verilecek.

İş Bankası Maximum Kart sahipleri, 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanacak.

Dikkat, Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için, İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında 'Kampanyalar' bölümünden ilgili kampanyadaki 'KATIL' butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan işlemler, İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar olduğu açıklandı.

Her iki kampanyaya birden katılım sağlayıp, detayları yerine getirdiğiniz an belirli süre ve şartlar başarıyla tamamlanınca Maximum Kart hesabınıza toplam 120 TL MaxiPuan yatırılacak.

SONRAKİ HABER