İş Bankası acil nakit ihtiyacı olanlar için 10 bin TL faizsiz nakit avans fırsatı sunuyor!

İş Bankası 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan 10 bin TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatını duyurdu.

İş Bankası acil nakit ihtiyacı olanlar için 10 bin TL faizsiz nakit avans fırsatı sunuyor!

İş Bankası internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak için 31 Aralık tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği kullanılarak İş Bankası müşterisi olmak gerekmektedir. Söz konusu kampanyaya dahil olan kartlar ilgili bankanın internet sitesi üzerinden yayınlanmıştır. İşte kampanyaya dahil olan kartlar, "İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir)."

 KAMPANYA DETAYLARI 

  • İş Bankası yayınlamış olduğu nakit avans fırsatı kampanyasından her müşteri yalnızca bir defa yararlanabilecektir.
  • Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlı olmakla birlikte 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanmaya devam edecektir.
  • İş Bankasının sunmuş olduğu bu kampanya İşCep Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerli olacaktır.
  • Söz konusu bu kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olması istenmektedir. 
  • Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak olup kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olarak sınırlandırılacaktır. 

İş Bankası faizsiz taksitli nakit avans fırsatı kapsamında duyurmuş olduğu kampanya şartlarını değiştirme kampanyaya durdurma hakkına sahip olduğunu müşterilerine hatırlatmaktadır. 

SON KATILIM TARİHİ

İş Bankası taksitli faizsiz nakit avans kampanyası için son katılım tarihi 30 Aralık 2022 tarihi olarak belirlenmiştir. 

SONRAKİ HABER