İnternetten alışveriş yapanlara sevindiren haber! Ay sonuna kadar başvurun: 200 TL hediye ediliyor

İnternet üzerinden alışveriş yapan vatandaşlara özel kampanya başlatıldığı belirtilerek ay sonuna kadar başvuru yapanlara 200 TL hediye edileceği bildirildi.

İnternetten alışveriş yapanlara sevindiren haber!O bankadan kartı olanlar dikkat

Vakıfbank tarafından çok önemli bir kampanya duyurusu yapıldı. Bu duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Amazon.com.tr ve Çiçeksepeti web site ve mobil uygulamaları üzerinden tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişe 40 TL, toplam 200 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi. 

200 TL HEDİYE EDİLECEK 

Kampanya hakkında yapılan duyuruda Fiziki mağazalardan, fiziki POS'lardan ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalarından gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olduğu belirtilerek Kampanya müşteri bazında geçerli olduğu ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu bir müşterinin en fazla 200 TL kazanabileceği bildirildi.

Bu kampanya hakkında yapılan duyuruda Trendyol ve Dolap.com'da cüzdan ile yapılan harcamalar dahil olmadığı belirtilerek Trendyol uygulaması içinden yapılacak Dolap işlemleri dahil olup, Dolap uygulaması üzerinden yapılan işlemler dahil olmadığı aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ''ETICARET'' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ''Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

4 MART'TA GERİ ALINACAK

BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Fast Pay, Paycell ve passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Ürün iadesi durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 3 Şubat 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3 Mart2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Alışverişlerin WORLD POS'larından yapılması gerekmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

SONRAKİ HABER