İnternet faturası ödeyene veriliyor! Vakıfbank 100 bin TL 120 ay vade ile konut kredisini duyuruldu!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından sevindirici haber geldi. Vakıfbank yeni kredi kampanyasını duyurdu! Kampanya kapsamında sunulan kredinin faiz oranı neredeyse yok denecek kadar düşük...

İnternet faturası ödeyene veriliyor! Vakıfbank 100 bin TL 120 ay vade ile konut kredisini duyuruldu!

Devlete bağlı olarak hizmet veren Vakıfbank müjdeyi verdi! Vakıfbank tarafından duyurulan yeni kredi kampanyası kapsamında vatandaşların ev alma hayalleri çok daha kolay olacak. Yeni gelen kredi kampanyası kapsamında sunulan faiz oranı ise neredeyse yok denecek kadar az olması ile dikkat çekiyor.

Ev fiyatları durdurulamaz şekilde artış göstermeye devam ediyor. Pek çok kişi ise ev alırken farklı yöntemlere başvurmak durumunda kalıyor. Para biriktirerek ev sahibi olmanın geçmiş yıllardaki kadar kolay olmadığı bu dönemlerde pek çok vatandaş ev sahibi olabilmek için vadeli yöntemleri araştırıyor. Öte yandan gerek devlete bağlı olarak hizmet veren kamu banka kuruluşları gerekse özle banka kuruluşları vatandaşların ev sahibi olabilmeleri için konut kredisi kampanyalarını sürekli olarak yeniliyor.

Ancak çok sayıda vatandaş gerek faiz oranları gerekse ödeme koşulları nedeniyle devlete bağlı olarak hizmet veren banka kuruluşlarını ilk tercih sıralarında bulunduruyor. Ancak kredi çekmek isteyen çok sayıda vatandaş gerekli şartlar nedeniyle bu işlemi yaparken zorluk çekiyor. Bu noktada ise Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası dikkat çekiyor. Temel kredi şartlarını yerine getiren kişilerin kolaylıkla mobil uygulamadan ve internet bankacılığından başvuru yapabildiği bu kredi kampanyası halk arasında "İnternet faturası ödeyene veriliyor" şeklinde yorumlanıyor. 

SARIPANJUR 100 BİN TL KONUT KREDİSİ

Vakıfbank tarafından sunulan bu konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 120 aya varan vade seçenekleri ile alternatif ödeme planları ile 100 bin TL tutarında ödeme yapılıyor.

Kredi Özellikleri

Vakıfbank resmi internet adresinde yer alan kredi özellikleri şu şekildedir;

 • Uygun faiz oranları ve 120 aya varan vadelerle,
 • Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar sunulmaktadır.
 • Kampanya, yeni konut alımları için geçerlidir.
 • Kredili hayat sigortası zorunludur.

Kredi Koşulları

 • Kredi Tutarı: 100 Bin TL
 • Taksit Sayısı (Vade Süresi): 120 Ay
 • Faiz Oranı: % 1,29
 • Kredi Tahsis Ücreti: Kredi Tutarı Üzerinden %0,5
 • Ekspertiz Ücreti: 1.900 TL
 • Aylık Toplam Maliyet Oranı: %1,3442
 • Yıllık Maliyet Oranı: %17,3781

İnternet faturası ödeyene veriliyor! Vakıfbank 100 bin TL 120 ay vade ile konut kredisini duyuruldu!

Bu koşullar ve şartlar altında konut kredisi çekmek isteyen vatandaşlar başvurularını mobil bankacılık, internet bankacılığı, SMS ve şubelerle yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilir.