ING yaptı yapacağını, borçlarınızı 36 aya bölüp ödemenize fırsat tanıyor! Kaçırmayın

ING Bankasından tüm borçlarınızı rahat ödeyebilmek adına yeni bir kampanya yayınlandı. Toplayıp 36’ya bölme imkanınız bulunuyor. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

ING yaptı yapacağını, borçlarınızı 36 aya bölüp ödemenize fırsat tanıyor! Kaçırmayın

ING bank tarafından müşterilerini rahata kavuşturacak bir kampanya daha belli oldu. Bu kampanya müşteriler için büyük bir fırsat sunacak. Peki kampanya detayları neler? İşte tüm detaylar. 

ING bank tarafından yeni bir kampanya 

ING bank tarafından tüm borçlarınızı tek seferde silmenize olanak sağlayan yeni kampanya koşulları başlatıldı. Tüm borçlarınızı 36’ya bölerek ödeme imkanına ulaşabilirsiniz. Ekonomik olarak zorlu günler geçirmekte olan birçok kişinin borçlarını ödeme konusunda zorluklar yaşamaya başladı. Enflasyon üzerinde yaşanmakta olan yükseliş sebebi ile pek çok üründe zam yağmurları yaşanmışken vatandaş da ay sonunu getirme konusunda büyük zorlanırken ilk çare olarak bankalardan kredi ve kredi kartları almaya başlamışlardı.  Kredili ürünleri de geri ödeme konusunda vatandaşım zorluk yaşadığını gören İNG bank konu hakkında müşterilerini düşünerek gereken duyuruyu yaptı. İNG bankın borç kapatma ile ilgili kredisi hakkındaki detaylar nedir? Banka bu konu hakkında ne açıklaması yaptı? 

ING Bank’tan borç kapatma kredisi hakkındaki detaylar

Türkiye de bulunan en büyük bankalardan biri olan ING bank başlatmış olduğu yeni kampanyası ile müşterilerine de kredi desteği sağlayacağı hakkında açıklamalar da bulundu. Açıkladıkları kampanya doğrultusunda “ eğer sizlerde borçlarınız arasında sıkıştıysanız ve avantajlı faiz oranları ile İNG bank her zaman sizin yanınızda. Kredi borçlarını ING’ye taşıyan vatandaşlar için %1.39’dan başlayan faiz oranları ile kredilerimize başvurularınızı yaparak farklı bir bankaya olan borcunuzu kapatabilirsiniz.” İfadelerini kullanarak borcu olan vatandaşları rahatlatacak duyuru yaptı. 

Düzenlemeler kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler kredi notu puanları baz alınıp % 1.35 seviyesinde başlamakta olan oranlar ile nakit para desteği sağlayabilecek. Kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi borçları olanların borçlarını kapatma imkanı sunacaklarını dile getirdiler. Peki siz bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Kredi borçlarınızı kapatmak için bankaya başvuru yapacak mısınız? 

SONRAKİ HABER