ING o şartı sağlayana 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

Banka ilk kez ING'li olana 50 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi fırsatını sunuyor. Düşük faiz oranı ve 36 ay vadeye kadar sunulan bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.

ING o şartı sağlayana 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

Kamu veya özel banka fark etmeksizin vatandaşlara kredi fırsatı sunmaya devam ediliyor. Özellikle 2022 yılında yükselen enflasyon oranlarından dolayı alım gücü iyice düşen vatandaş çeşitli ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyor. Kendilerine en uygun kredi fırsatını bulmak ve başvuru yapmak için araştırmalara devam ediyorlar. 

Vatandaşların acil nakde ihtiyaç duydukları şu zamanlarda bankalar da art arda kredi fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. ING Bank'ta düşük faiz oranlı uzun vadeli çeşitli tutarlarda ihtiyaç kredisi fırsatını internet sitesi üzerinden duyurdu. 

Buna göre yüzde 1,24'ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade ile 50 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi banka tarafından vatandaşlara sunulmuştur. 

ING İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYA DETAYLARI 

Bankanın mevcut müşterileri için sunulan yüzde 1,29'dan başlayan faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olan vatandaşlar yararlanabileceklerdir.  Mevcut müşterilerin yararlanabileceği kredi kampanyaları  3-36 ay vadede ve aylık akdi faiz oranları yüzde 1,29 ile %5,99 arasında değişmektedir.

Ayrıca kredi başvurunuz kabul edildiğinde 3 ay erteleme seçeneği sunulmaktadır. Erteleme seçeneği 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadedeki krediler için geçerlidir. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı banka tarafından oluşturulur. 

YÜZDE 1,24 FAİZ ORANINDAN YARARLANMAK İÇİN O ŞARTI SAĞLAMANIZ GEREKMEKTEDİR 

Eğer kredinizi Turuncu Ekstra’lı olarak çekerseniz bu durumda faizi değişmeyecektir ve faiz oranı yüzde 1,24'ten başlar. Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olacaktır. 

Ayrıca Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği ile 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımında yansımaktadır. Kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca  başka bir kredi kullandırımında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı ise yüzde 1,69'dan başlayacaktır. 

50 BİN TL 36 AY VADE İÇİN TAKSİT TUTARI

ING o şartı sağlayana 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

İhtiyaç kredisi hesaplama sistemi üzerinden 50 bin TL kredi tutarı için 36 ay vade seçeneği ile aylık taksit tutarı 2.307 TL olmaktadır. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ihtiyaç kredini sen belirle seçeneği ile de düzenleyebilir taksitlendirme işlemini o şekilde de yapabilirsiniz. 

SONRAKİ HABER