ING kesenin ağzını açıyor! 20 bin TL ihtiyaç kredisi başvuranın hesabına anında yatıyor

Son dönemlerde ihtiyaçları artan vatandaşlar kredi çekmenin yollarını araştırıyor. Bu son dönemlerde ise pek çok banka kuruluşu vatandaşlar için ihtiyaç kredisi kampanyalarını sunuyor. Ancak son gelen kampanya dikkat çekti. ING 20 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi veriyor.

ING kesenin ağzını açıyor! 20 bin TL ihtiyaç kredisi başvuranın hesabına anında yatıyor

Kış aylarının gelmesine sayılı bir zaman kalmışken vatandaşların ihtiyaçları da ihtiyaçlarının toplam tutarları da katlanarak artmaya devam ediyor. Çok sayıda vatandaşın ihtiyaçlarındaki bu artış devam ederken yeni çözüm yolları ise gerek aram motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında her gün çok sayıda vatandaş tarafından sıkı bir şekilde aratılıyor.

Ekonomik sıkıntılarına çare bulmak isteyen vatandaşlar için üretilen çözüm yolları ise özel banka kuruluşları ve devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankalarından geliyor. Kamu bankaları tarafından sunulan kredi kampanyalarının avantajları cazip olsa da bazı vatandaşlar özel banka kuruluşlarını tercih etmek istiyor. Ancak pek çok banka kuruluşu tarafından sunulan kredi kampanyaları vatandaşların ödeme kısmında sorun yaşamasına neden oluyor. Kimi zaman yüksek faiz oranları kimi zaman ise oranlardaki aşırı yükseklik nedeniyle vatandaşlar çektikleri kredileri ödemekte güçlük yaşıyor.

Son olarak gerçek anlamda cazip bir kredi ING'den geldi. ING tarafından yapılan duyuru kapsamında 20 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade fırsatı ile duyuruldu. Yüzde 1,54 oranında faiz oranına sahip olan ihtiyaç kredisinde masraflar ise en alt tutarlardan hazırlanmış durumda.

Öte yandan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde başvuru yapabiliyor ve kredi kampanyasından faydalanarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kış döneminin başlamasına oldukça kısa bir süre kalmışken yapılan kredi kampanyası duyurusu ile çok sayıda vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayabileceği bildirildi.

ING 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

ING tarafından sunulan bu kampanya kapsamında vatandaşlar başvuru işlemini internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilecekler. 20 bin TL tutarındaki kredi kampanyasında vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını 36 aya kadar vade seçenekleri ile rahatlıkla karşılayabilecekler.

  • Kredi Tutarı: 20 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Kredi Türü: İhtiyaç Kredisi
  • Faiz Oranı: %1,54
  • Toplam Faiz: 5.163,02 TL
  • Aylık Taksit: 1.048,46 TL
  • Toplam Ödeme: 25.263,04 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %26,36
  • Tahsis Ücreti 100,00 TL

ING kesenin ağzını açıyor! 20 bin TL ihtiyaç kredisi başvuranın hesabına anında yatıyor

Haber metninde bahsedilmiş olan kredi kampanyasında belirtilen rakamlar ve oranlar değişkenlik gösterebilir. Bu noktada müşteri tipi, kredi notu, kredi risk raporu ve banka politikaları etkili olabilmektedir.