Herkes bu bankaya akın edecek! Son 8 gün kaldı, başvuru yapana 1000 TL! Bu fırsatı kaçırma

O banka kapısında kuyruk oluşturacak bir kampanya yaptığını vatandaşlara duyurdu. Başvuru yapan vatandaşların ceplerine bir miktar para konulacak. Başvuru için ise süre daralıyor. Acele etmeniz de fayda var. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

Herkes bu bankaya akın edecek! Son 8 gün kaldı, başvuru yapana 1000 TL! Bu fırsatı kaçırma

O banka yeni kampanyası ile tüm gözleri üzerine toplamayı başardı. Kampanya detaylarını da paylaşan banka, kampanya için sürenin azaldığını da dile getirdi. Peki o banka hangisi? Kampanya detayları neler? İşte tüm detayları 

Hangi banka müşterilerini mutlu edecek kampanya yayınladı

Bankalar tarafından yapılan kampanyalar müşterilerin tüm dikkatini çekerken bir kampanya da Garanti Bankasından geldi. Bankaların müşteri kapmak için vermiş oldukları savaşta yeni ve en farklı kampanyası ile Garanti Bankası da bu yarışa dahil oldu. Şubeye gitme derdi olmadan kolay bir şekilde başvurunuzu yapabileceğiniz yeni kampanyanın detayları da belli oldu. Garanti bankasından 1000 TL ve üzeri alışverişinize 1000 TL hediye vereceğini açıkladı. 

Müşteri kapma yarışları sürekli olarak gündeme gelirken yeni haber de Garanti Bankasından gelmiş oldu. Garanti bankası yeni kampanyası hakkında şu detayları paylaştı: “ 2 Ocak 2023 ve 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Garanti Bankası dijital kanalları üstünden bonus kredi kartı ve money bonus  kredi kartı başvurusu yapmış olan müşteriler 20 Şubat 2023 tarihine kadar tem seferde yapmış oldukları 1000 TL ve üstündeki alışverişlerinde 1000 TL geri ödemesiz şekilde ödül verilecek” ifadelerine yer verdi. Başvurularınızı site üzerinden veya da mobilden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Bonus paralar hesaplata yatacak

Garanti BBVA bonus ve para bonus uygulamaları üzerinden yapılmış olan kampanyaya dahil olmaktadır. Bu kapsamlar doğrultusunda Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, ticari kartlar ve Paracard Bonus hesabından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kazanılmış olan bonus ödülleri ise 25 Şubat 2023 ve 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanıma açılacak. Kazandığınız bonuslarınız da en çok kazandıran kartınıza yüklenmektedir. Promosyonlarda web sitesi üzerinden yapmış olduğunuz cüzdan uygulamasında da geçerlidir. 

SONRAKİ HABER