Halkbank ihtiyaç kredisi 1,79 faiz oranıyla geldi! 15 Bin TL destek hemen hesaplara yatırılıyor

Kamu bankası vatandaşların ihtiyaçlarına yetişeceğini duyurdu. Halkbank tarafından yapılmış olan duyuru ile 15 bin TL tutarında ödemenin anında hesaplara yatırılacağı bildirildi. Çok sayıda kamu ve özel sektör çalışanını ilgilendiren kredinin detayları haberin devamında...

Halkbank ihtiyaç kredisi 1,79 faiz oranıyla geldi! 15 Bin TL destek hemen hesaplara yatırılıyor

Ekonomik koşullar vatandaşların cebini yakmaya devam ediyor. Enflasyon artışı ve döviz kurundaki yükselişin durdurulamaz bir şekilde devam ediyor olması vatandaşların harcamalarına da yansıdı. Her alandan ürün, mal ve hizmete gelen büyük ölçekli zamlar sonrasında vatandaşların ihtiyaç kalemleri aynı kalsa da harcama tutarları büyük bir ölçüde arttı. Okulların açılmış olması ile birlikte ihtiyaç listesi de artarken çok sayıda vatandaş ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri destekleri araştırıyor.

Son 6 aylık dönemde gerek özel banka kuruluşları gerekse kamu bankaları vatandaşları ilgilendiren kredi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Vatandaşların nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm bulunan bu kredi kampanyaları arasında ise bazıları dikkat çekiyor. Genellikle bir gruba özel olarak hazırlanan kampanyalar cazip teklifleri ile birlikte gelirken Halkbank'tan iki farklı grup için duyuru geldi.

Halkbank yapmış olduğu ihtiyaç kredisi duyurusu kapsamında 15 bin TL tutarında destek ödemesinin oldukça cazip bir şekilde verileceği bildirildi. Halkbank'ın çok sayıda vatandaş için özel olarak oluşturulan bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara anında onaylı nakit ödemesi yapılacak. Nakit ödemesinden faydalanabilecek kişiler ise iki farklı grupta belirleniyor.

HALKBANK 15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halk arasında devlet bankası olarak da adlandırılan ve kamu banka kuruluşları arasında yer alan Halkbank tarafından duyurulan yeni kredi kampanyası kapsamında vatandaşlara 15 bin TL tutarında nakit desteği sağlanacak. İhtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilen bu destek ödemesinin koşulları ise dikkat çekiyor. 

Halkbank'ın sunmuş olduğu işbu kredi kampanyasının faydalanan vatandaşlar borçlarını 36 aya kadar vade fırsatı ile ödeyebiliyor. İşte o kredi kampanyasının koşulları;

  • Kredi Tutarı: 15.000,00 TL
  • Taksit Sayısı: 24 Ay
  • Faiz Oranı: % 1,79
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 31,1701
  • Vade Sayısı: 24 Ay
  • Aylık Ödeme: 814,56 TL
  • Geri Ödeme: 19.549,44 TL

Halkbank ihtiyaç kredisi 1,79 faiz oranıyla geldi! 15 Bin TL destek hemen hesaplara yatırılıyor

Yukarıdaki haber metninde belirtilen kredi detayları ve tutarları Halkbank'ın resmi internet adresinden alınmış olup tarih, müşteri tipi, banka politikaları ve başka sebeplere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Halkbank'ın bu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler Halkbank mobil, internet bankacılığı ve şubeler üzerinden başvuru yapabiliyorlar. Öte yandan yüzde 1,79 oranındaki faiz oranı kamu ve özel sektör çalışanları için özel olarak hazırlanmıştır.