Halkbank giyim kozmetik elektronik sektörlerindeki alışverişlerde 200 TL kazanma fırsatı sunuyor!

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu bu kampanya kapsamında yurt içinde giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik sektöründe yapılan alışverişlerde 200 TL Parafpara kazanma fırsatı sunuyor. Peki kampanyanın detayları neler?

Halkbank giyim kozmetik elektronik sektörlerindeki alışverişlerde 200 TL kazanma fırsatı sunuyor!

Halkbank müşterileri için duyurmuş olduğu kampanyasını 21 Kasım tarihinde yayınladı. Bu kampanya ile Paraf kart ile yurt içinde giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik sektöründe yapılacak ilk 400 TL ve üzeri harcamadan sonraki her 400 TL ve üzeri harcamaya 25 toplamda 200 TL ParafPara verileceği banka tarafından açıklandı. Bu kampanya için son tarih ise 30 Kasım olarak duyurulmuştur. 

KAMPANYA DETAYLARI NELER?

Halkbank tarafından yayınlanan bu kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce mutlaka Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması şarttır. 

  • Kampanya müşteri bazlı olmakla birlikte bir müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılacaktır. Bu şekilde bir müşteri en fazla 200 TL ParafPara kazanabilecektir.
  • Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahildir. Aynı günde yapılan iki alışverişte ikincisi kampanyaya dahil edilmeyecektir. 
  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
  • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
  • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar şu şekilde belirtilmiştir: Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar ise banka tarafından şu şekilde belirlenmiştir: Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış olan Parafpara'ların son kullanım tarihi ise 15 Ocak 2023 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Parafpara'lar ise 16 Ocak 2023 tarihinde banka tarafından geri alınacaktır. 

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu bu kampanya ile Paraf kart aracılığıyla yurt içinde giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik sektöründe yapılacak ilk 400 TL ve üzeri harcamadan sonraki her 400 TL ve üzeri harcamaya 25 toplamda 200 TL ParafPara fırsatı sunulmuştur. Son katılım tarihi ise 30 Kasım 2022 olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılmak için yalnızca 2 gün kaldı.

SONRAKİ HABER