Halkbank 11 Aralık'a kadar yapacağınız alışverişlerinizde 1000 TL indirim yapacak!

Halkbank Paraf'tan 10. yılına özel kampanya haberi geldi. Bu kampanyaya göre 11 Aralık 2022 tarihine kadar Paraf kart ile istediğiniz herhangi bir sektörde yapacak olduğunuz alışverişlerinizde 1000 TL indirim yapılacak.

Halkbank 11 Aralık'a kadar yapacağınız alışverişlerinizde 1000 TL indirim yapacak!

Halkbank 11 Aralık'a kadar yapacağınız alışverişlerinizde 1000 TL indirim yapacak!: Birçok kamu ve özel banka müşterilerine özel düzenlediği indirim kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Halkbank'ta bu kampanyalardan birini yayınladı.

Kampanyaya göre 11 Aralık'a kadar yapılacak olan istediğiniz sektördeki alışverişlerinizde 1000 TL'ye kadar indirim yapılacak. Kampanyanın detayları ve bilmeniz gerekenler Halkbank'ın internet sitesi üzerinden duyurulmuştur.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Halkbank'ın internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanya kapsamında 5-11 Aralık 2022 tarihleri arası Paraf veya Parafly kredi kartınız ile dilediğiniz sektörlerde ve tüm banka POS'larında yapacağınız 50 TL ve üzeri 10 adet alışverişten en düşük tutarlı işlem kartınıza indirim olarak yansıtılacaktır. 

Kampanya kapsamındaki indirimden yararlanmak için mutlaka en az 10 adet alışveriş işlemi yapmış olması gerekmekte olup kazanabileceği indirim tutarı en fazla 1.000 TL olarak harcamalarınıza yansıyacaktır. 

Bankanın bireysel kredi kartı sahibi tüm müşterileri kampanya katılımı olmadan bankanın sunmuş olduğu bu kampanyadan faydalanabilecek olup bir müşteri kampanyasından da bir kez yararlanabilecektir. Ayrıca söz konusu kampanya kapsamında yapılacak alışveriş işlemlerinin iptal veya iadesi kampanya dışından tutulacaktır. Eğer kısmi iade yapılırsa bu durumda işlem tutarı 50 TL’nin altına düşerse bu işlem kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

KAMPANYAYA DAHİL OLMAYAN KARTLAR

Halkbank'ın duyurmuş olduğu bu kampanyaya yalnızca banka müşterileri katılacaktır.  Ayrıca müşterilerin tüm asıl kartları ve sanal kartları kampanyaya dahil sayılacaktır. Fakat bazı kartlar kampanyaya dahil değildir. Bu kartlar ise Ek kartlar, Halkcard, Paraf Debit, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil tutulmamıştır. 

SONRAKİ HABER