Halk Bankası'ndan acil nakit ihtiyacı duyanlara tam destek! Başvuranların hesabına 4 dakikada 40 bin TL yatacak

Halkbank tarafından yapılan yeni kampanya sayesinde vatandaşların acil nakit ihtiyaçları kısa süre içerisinde karşılanabiliyor. Başvuru şartları neler?

Halk Bankası'ndan acil nakit ihtiyacı duyanlara destek! Başvuranların hesabına 4 dakikada 40 bin TL

Türkiye'de enerji ve gıda masraflarının artması vatandaşları zor duruma sokmaya başlamış durumda. Vatandaşlar bu zor durumdan kurtulabilmek için acil ihtiyaçlarına uygun çözümler aramaya başladı. Bankaların verdiği ihtiyaç kredilerini inceleyen kişiler, hangi bankanın daha avantajlı faiz oranları sunduğunu merak ediyor.

Halkbank'ın sunduğu uygun çözümler sayesinde vatandaşlar kış ayına girerken acil nakit ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılayabiliyor. Bankanın sunduğu esnek ödeme tutarları sayesinde vatandaşlar zorlanmadan kredi taksitlerini ödeyebiliyor. 

Halkbank'tan Acil İhtiyacı Olana Destek

Halkbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi aylık %1,94 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak 12, 24 veya 36 ay olacak şekilde vadeli kullanabilirsiniz. Ödemeleri müşterilerine sunan banka, kişilerin senelik gelir durumlarına göre farklı ödeme yöntemleri de sunmaktadır. Genellikle çiftçi, esnaf ve işletmeci olan kişiler tarafından kullanılan banka, sunduğu bu ayrıcalık nedeniyle çokça tercih ediliyor. Kredi ödemelerinizi yılın belirli periyotlarına farklı tutarlarda kazandığınız gelirinizi serbest ödeme planıyla yapabilirsiniz. Halkbank tarafından sunulan avantajla birlikte;

Kredi ödemelerinizi;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli, 
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Halk Bankası'ndan acil nakit ihtiyacı duyanlara tam destek! Başvuranların hesabına 4 dakikada 40 bin TL yatacak

Başvurular Nereden Yapılıyor?

Kredi başvurunuzu en yakın Halkbank şubesinden yapabildiğiniz gibi, bankanın müşterisi olmanız halinde mobil bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz. Bu kanallar dışında internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de başvurular yapılabiliyor. 

Kullanım Şartları

  • Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
  • Tahsis ücretine %10 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.
  • Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 50.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 368,20 TL’ dir.
SONRAKİ HABER