Gelir belgeniz olmasa da 40.000 TL ve üzerine siz de nakit kredi alabilirsiniz! İşte detaylar

Gelir belgesi olmadan başvuru yapan herkes alma hakkına sahip olacak. 40.000₺ ve üzerinde nakit kredi imkanları başlıyor. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

Gelir belgeniz olmasa da 40.000 TL ve üzerine siz de nakit kredi alabilirsiniz! İşte detaylar

Başvurularınızı yaptığınız sürece 36 ay vade ile kredi imkanınız olduğunu biliyor muydunuz? O banka sizlere nakit kredi desteği sağlıyor. İşte tüm detaylar. 

Hangi banka 36 ay vade ile kredi imkanı sağlıyor? 

Yapı kredi bankası tarafından başlatılmış olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında gelir belgesi olmaksızın ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile beraber kredi ödeme imkanları verileceği açıklandı. Yapı kredi Bankası resmi web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar SMS atarak işlemlerini kolay bir şekilde yapacakları bu kampanyalara katılabilmeleri için uygun faizler ile kredi ödemelerini aynı gün içerisinde ödeyebilecekler. Özel banka olarak hizmet vermekte olan yapı kredi bu iş oldu bu duyuru sonrasında 40.000 TL’ye 36 ay vade olarak işlem yapacağını açıkladı. 

Yapı kredi bankasından 40.000 TL nakit kredi imkanı

Yapı kredi Bankası’ndan 40.000 TL nakit kredi imkanından faydalanmak istiyorsanız internet bankacılığı uygulamaları üzerinden veya da cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz yerde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler için kredi puanları uygun olması halinde cep telefonlarına mesaj atarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.  Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra kendi TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi ve son olarak doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 4411 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 40.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilir 5 dakika içinde sonuç alabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı taktirde nakit paranız hesabınıza yatırılır. Yapı kredi bankası müşterisi olan vatandaşlar mobil uygulama üzerinden de kredi puanları uygun olması halinde başvuru oluşturabilirler. Kredi notu uygun olan tüm bireysel müşteriler yaş sınırı 65 olmaksızın krediden faydalanabilirler. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Krediyi kullanacak mısınız, kullanmayacak mısınız? 

SONRAKİ HABER